Usuwanie pluskiew

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się pluskiew? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie pluskiew

Czym są pluskwy?

Pluskwa, zwana pluskwą domową to owad żywiący się krwią. Jej żywicielami są zwierzęta ciepłokrwiste, więc i człowiek. Osiąga rozmiary do 6 mm długości, więc dla naszego oka jest praktycznie niezauważalna. Pluska występuje w środowisku zamieszkiwanym przez ludzi. Najczęściej możemy ją spotkać w tapczanach, szczelinach ścian, zasłonach i żaluzjach.

Czy są niebezpieczne?

Pluskwa domowa nie przenosi żadnych poważnych wirusów, ani chorób. Trzeba jednak pamiętać, że jej ugryzienie może powodować obrzęk skóry i miejscowe zaczerwienienie. Przy ugryzieniu tego owada powstają również pewne symptomy, które objawiają się niepokojem, stresem i ogólnym osłabieniem organizmu.

Jak wyeliminować pluskwy?

Bez profesjonalnej firmy zajmującej się dezynsekcją wyeliminowanie pluskiew nie będzie możliwe. Wszystko dlatego, że widoczna populacja, nigdy nie odpowiada całkowitej ilości pasożytów. Drogeryjne środki owadobójcze nie zawsze są skuteczne, bowiem walka z tymi żyjątkami jest naprawdę trudna i pracochłonna.

Firma Dezynfeusz zajmuje się profesjonalną dezynsekcją. Wszyscy nasi pracownicy są dobrze przeszkoleni i wiedzą jak pozbyć się niechcianych lokatorów. Działamy szybko i dyskretnie. Masz problem z pluskwami? Pomożemy Ci się ich pozbyć!

 

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!