Usuwanie ptaszyńców

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się ptaszyńców? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie ptaszyńców

Jak rozpoznać ptaszyńca?

Ptaszyniec kurzy to gatunek roztoczy pasożytujący na ptakach. Nie osiąga nawet 1 mm, więc zauważenie go jest praktycznie niemożliwe. Jego naturalnym środowiskiem życia są kurniki, gdzie gnieździ się pod deskami, w podłogowych szczelinach – jak najdalej od światła. Może pasożytować na innych zwierzętach, a także na człowieku. Ptak potrzebny jest mu jednak do reprodukcji.

Czy jest niebezpieczny?

Ptaszyniec jest bardzo groźnym pasożytem. Jest niebezpieczny zarówno dla ptaków, jak i dla człowieka. Odpowiada za występowanie m.in. białaczki drobiu, cholery, zapalenia mózgu i rdzenia, a także wirusów z grupy A. Ugryzienie ptaszyńca kurzego jest bardzo nieprzyjemne, a jego ślina zawiera silne alergeny, które szczególnie groźne mogą być dla dzieci.

Jak pozbyć się tego pasożyta?

Trzeba pamiętać, że pasożyt może przeżyć nawet do 10 miesięcy w pustym kurniku! Przeprowadzenie dezynsekcji jest więc konieczne, jeśli chcemy wznowić chów. Przeprowadzenie dezynsekcji organizmów szkodliwych może być przeprowadzane tylko przez wykwalifikowanych fachowców. Sami możemy nie być w stanie wyeliminować ten organizm, szczególnie dlatego, że ze względu na swoje rozmiary jest niezauważalny.

Obawiasz się, że w Twoim kurniku może występować ptaszyniec, boisz się, że przedostał się do mieszkania? Nie zwlekaj z zawiadomieniem nas! Pracownicy Dezynfeusza skutecznie rozprawią się z tym niebezpiecznym pasożytem!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!