Usuwanie rozkruszek mącznych

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się rozkruszek mącznych? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie rozkruszek mącznych

Cechy charakterystyczne rozkruszka mącznego

Rozkruszek mączny to roztocze występujące w magazynach. Ma pół milimetra długości i potrafi się przemieszczać na długich dystansach. Wszystko dzięki jego umiejętności przyczepiania się do różnych owadów. Swoje jaja składa w produktach spożywczych. Uwielbia żerować na suszach i mąkach.

Co dzieje się z pokarmem, w którym zamieszkał rozkruszek?

Swoim żerowaniem na produktach, sprawiają, że są one już niezdatne do spożycia. Najczęściej spotkać możemy je w mące, którą zanieczyszczają odchodami i wylinkami. Powodują zagrzewanie i zawilgocenie produktów, co prowadzi z kolei do rozwijania się na nich pleśni i grzybów. Rozkruszek może być niebezpieczny dla zdrowia człowieka. Nasz organizm nie trawi ich pancerzyków, co może doprowadzić do dolegliwości jelitowych.

Jak wyeliminować rozkruszka?

Zauważywszy w naszym domostwie rozkruszka – musimy się go pozbyć. Może działać drażniąco na układ oddechowy, a także powodować zapalenie spojówek. Szybko się też rozmnaża, może bowiem złożyć nawet do 250 jaj. Warto też uratować swoje produkty spożywcze, bowiem te zaatakowane przez rozkruszka pachną stęchlizną i nie mogą już zostać skonsumowane.

Firma Dezynfeusz posiada praktyczną wiedzę z zakresu wykonywania dezynsekcji. Nasi pracownicy znają ten fach od lat i wiedzą jak pozbyć się szkodników, które uprzykrzają życie naszym Klientom. Masz problem z pasożytami? Zadzwoń do nas – dyskretnie i skutecznie pozbędziemy się Twojego problemu!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!