Usuwanie rybików cukrowych

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się rybików cukrowych? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie rybików cukrowych

Jak wygląda rybik cukrowy?

Rybik cukrowy to mały robaczek, którego tak naprawdę widział każdy z nas, nawet nie wiedząc jak się nazywa. Jest srebrzystej barwy i bardzo szybko się porusza. Mierzy do 10 mm i odżywia się głównie produktami zawierającym skrobię i cukry. Możemy go zaobserwować wchodząc wieczorem do łazienki i zapalając światło – wówczas szybko będzie uciekał przed jego blaskiem.

Czy może być szkodliwy?

Rybik występuje w bliskim sąsiedztwie człowieka. Lubi ciepłe i wilgotne pomieszczenia, w których bez trudu odnajdzie pożywienie. Uważany jest za szkodnika, jednakże nie przenosi żadnych groźnych bakterii i wirusów. Odpowiedzialny jest jednak za zanieczyszczanie naszych pokarmów, a także niszczenie książek, które obgryza.

Czy powinniśmy go wyeliminować?

Mimo, że nie jest odpowiedzialny za rozprzestrzenianie się chorób, to wciąż jest niemile widzianym lokatorem. Warto wyprosić go z naszego mieszkania, bowiem jego występowanie z całą pewnością nie jest estetyczne, ani higieniczne. Kolejnym dyskomfortem może być fakt, że owad ten żyje do 2 do 8 lat.

Znalezienie źródła występowania rybików cukrowych może być wręcz niemożliwe. Pracownicy Dezynfeusza przeprowadzają dezynsekcję, która całkowicie pozwoli się ich pozbyć. Nie warto więc dzielić mieszkania z nowymi współlokatorami. Chcesz usunąć rybiki cukrowe? Skontaktuj się z nami!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!