Usuwanie szkodników drewna

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się szkodników drewna? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie szkodników drewna

Jakie są najpopularniejsze szkodniki drewna?

Najpopularniejszymi szkodnikami drewna są korniki, spuszczele pospolite i kołatki. Każdy z tym małych organizmów potrafi doszczętnie zrujnować nasze drzewa, a także wszelkie przedmioty zawierające drewno w swych konstrukcjach. Najczęściej o obecności tych małych żyjątek możemy przekonać się dzięki charakterystycznemu chrobotaniu, a także zauważając drobne otwory w drewnie, które zostały przez nie wyżłobione.

Czy są bardzo niebezpieczne?

Szkodniki drewna mogą być bardzo niebezpieczne. Nie od razu zauważamy ich szkodliwość. Trzeba jednak pamiętać, że mogą osłabić elementy konstrukcyjne domu, co w efekcie może nawet prowadzić do naruszenia jego stabilności. Potrafią one zrujnować tak naprawdę każdy drewniany element, który napotkają na swojej drodze.

Jak z nimi walczyć?

Czas jest tutaj największą wartością! Czasem nawet wymiana uszkodzonego elementu nie rozwiązuje naszego problemu z tymi szkodnikami. Najczęściej potrzebna jest fachowa pomoc. Tylko specjaliści, operujący odpowiednim sprzętem i środkami są w stanie usunąć robaki i jednocześnie uratować nasze domostwa.

Słyszysz chrobotanie? Zauważyłeś drobne rynienki w drewnianych konstrukcjach? Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami, to mogą być groźne szkodniki! Firma Dezynfeusz dzięki wieloletniemu doświadczeniu być może jest jeszcze w stanie uratować drewniane konstrukcje!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!