Usuwanie szubaków

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się szubaków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie szubaków

Czym w ogóle są szubaki?

Szubak to chrząszcz, osiągający długość do 5 mm. Niektóre z szubaków nazywany są również dwukropkiem, bowiem na ich ciemnych pancerzykach możemy dostrzec dwie białe plamki. Zasiedla on domy i pomieszczenia gospodarcze. Występuje bowiem w magazynach i spiżarniach. Jest trudnym do wyeliminowania szkodnikiem.

Czy szubak może narobić nam szkód?

Żerują głównie na suchych produktach spożywczych, zanieczyszczając tym samym nasze pokarmy. Ich pożywieniem mogą stać się także wełna, skóra i futra. Szubaka możemy spotkać także w kurnikach. Jeśli zainfekuje paszę, staje się ona niezdatna do spożycia. Naraża nas więc na poważne straty materialne.

Jak pozbyć się szubaka?

Aby w pełni wyeliminować te małe organizmy, niezbędne jest przeprowadzenie profesjonalnej dezynsekcji. Firma Dezynfeusz wie jakich środków użyć, aby całkowicie pozbyć się tego szkodnika. Przeprowadzanie dezynsekcji na własną rękę może być niebezpieczne dla Ciebie i osób w Twoim otoczeniu.

Masz problem z szubakiem? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci usunąć pasożyta!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!