Usuwanie trojszyków gryzących

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się trojszyków gryzących? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie trojszyków gryzących

Jak poznać trojszyka?

Trojszyk gryzący to mały chrząszcz o brązowej barwie. Osiąga wielkość do 4 mm i jest najczęściej spotykanym szkodnikiem magazynowym. Zarówno dorosłe trojszyki, jak i ich larwy najchętniej odżywiają się otrębami pszennymi. Samica trojszyka składa jaja w ziarna, które uprzednio zostały uszkodzone już przez wołka zbożowego.

Czy mogą nam zagrażać?

Trojszyki zanieczyszczają nasze pożywienie. Ich jaja składane są bowiem bezpośrednio do pokarmu. Sama ich obecność, a także wydzieliny zatruwają nasze pożywienie. Dodatkowym problemem są martwe osobniki, które możemy odnaleźć przy kontroli naszych zapasów.

Jak go wyeliminować?

Zauważywszy trojszyka gryzącego powinniśmy działać niezwłocznie. Jeśli został znaleziony w pokarmie, to nie nadaje się już do spożycia. Musimy wówczas pozbyć się zapasów. Należy również pamiętać, że jego wydzieliny mogą drażniąco działać na naszą skórę. Jeśli chcemy więc uratować jeszcze część jedzenia powinniśmy pomyśleć o profesjonalnej dezynsekcji.

Firma Dezynfeusz w swej ofercie zawiera kompleksową dezynsekcję. Lata doświadczenia pokazały nam, że nawet najdrobniejszych pasożytów nie powinniśmy ignorować. Masz problem z trojszykiem? Rozwiążemy go za Ciebie!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!