Usuwanie wołków zbożowych

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się wołków zbożowych? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Usuwanie wołków zbożowych

Czym są wołki zbożowe?

Wołek zbożowy to czarny owad z rzędu chrząszczy, osiągający długość do 5 mm. Jest on pasożytem zboża. Żeruje na ziarnach m.in. żyta, pszenicy, jęczmieniu i tam też rozwijają się jego larwy. Z braku dostępu do ziaren zbóż, mogą one występować również w produktach mącznych. Szybko się rozmnażają, bowiem samica w ciągu swojego życia może złożyć do 700 jaj!

Czy są szkodliwe dla naszego zdrowia?

Wołek może być niebezpieczny dla naszego zdrowia. Zainfekowane przez niego jedzenie nie nadaje się już do spożycia. Sam fakt, że w ziarnach rozwijają się larwy sprawia, że nie możemy go już przetworzyć. Skonsumowanie takiego jedzenia może doprowadzić do poważnych stanów zapalnych i zaburzeń jelitowych. Wołek zbożowy może być silnym alergenem i przyczyniać się do nadwrażliwości płucnej.

Jak z nim walczyć?

Najskuteczniejszym sposobem usunięcia wołka zbożowego jest dezynsekcja. Larwy znajdujące się w ziarnach zboża mogą być dla nas niewidoczne. Jeśli zauważymy już tego pasożyta nie możemy zwlekać z działaniem. Jeśli chcemy uratować jeszcze nasze zapasy trzeba natychmiast usunąć tego szkodnika.

Pracownicy firmy Dezynfeusz dzięki fachowemu przeszkoleniu wiedzą, jakich preparatów użyć, by pozbyć się wołka zbożowego. Zdajemy sobie sprawę, że walka z tym szkodnikiem może być ciężka, dlatego też sprawnie eliminujemy tego nieproszonego gościa.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!