Współpraca

Współpraca służy obu stronom.

Jeśli masz nam do zaoferowania coś, co przyczyni się do rozwoju naszej firmy, wyślij nam swoją ofertę i opisz w niej swój pomysł. Powiedz, czego oczekujesz i jakie są Twoje warunki. Jesteśmy otwarci na negocjacje oraz propozycje, na pomysły niecodzienne i te zupełnie zwyczajne. Wyślij nam swoją wiadomość już dzisiaj, jeśli sądzisz, że masz do zaoferowania coś ciekawego i korzystnego. Potrafimy dać dużo w zamian, stając się niezawodnym partnerem.

Nasza oferta współpracy szczególnie kierowana jest do wszystkich firm i przedsiębiorstw powiązanych z usługami lub środkami DDD, a także  do firm, które chcą regularnie korzystać z naszej pomocy. Czekamy na wiadomość!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, w tym między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Gliwicach, Zabrzu, Bielsku-Białej.