Zwalczanie gołębi

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się gołębi? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Zwalczanie gołębi

Dlaczego warto przegonić gołębie?

Gołębie to jedne z najpopularniejszych ptaków, występujących w mieście. Przez jednym są uwielbiane i hodowane, a przez resztę znienawidzone. Nieodłącznym kompanem gołębi są ich odchody, które pozostawiają za sobą na każdym kroku. Gdy ktoś z nas ma balkon na wysokim piętrze, doskonale zna problem „zaminowania” całej powierzchni. Nie powinniśmy jednak żyć w bliskim sąsiedztwie tych szkodników! Mogą być bowiem groźne dla naszego zdrowia.

Jakie choroby przenoszą gołębie?

Ptaki na swym ciele przenoszą liczne pasożyty i wirusy. Najniebezpieczniejszym pasożytem jest obrzeżek gołębi. Ten mały kleszcz może zaatakować nawet człowieka. W przypadku zwiększonej populacji, zagnieżdża się w naszym mieszkaniu i kąsa. Obrzeżek kłuje bardzo boleśnie, a jego ślina jest silnym alergenem. W skrajnym wypadkach jego ugryzienie może powodować paraliż kleszczowy, a nawet śmierć.

Dlaczego odchody są groźne?

Gołębie odchody pełne są much i larw, które występują również w pozostawionych przez nie gniazdach. Przez kontakt z wyschniętymi ekskrementami także możemy nabawić się problemów zdrowotnych. Istnieje ryzyko zarażenia się drożdżycą europejską – wskutek wdychania zakażonego przez ptasie odchody powietrza. Zarazki rozsiewane przez gołębie mogą powodować także zapalenie opon mózgowych i choroby układu oddechowego.

Masz problem z ptakami? Skontaktuj się z firmą Dezynfeusz, a pomożemy Ci pozbyć się niechcianych lokatorów. Zajmiemy się także dokładnym sprzątaniem i usunięciem ich toksycznych pozostałości!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!