Zwalczanie kleszczy

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się kleszczy? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Zwalczanie kleszczy

Czym jest kleszcz?

Kleszcz to pajęczak z podgromady roztoczy. Długość jego ciała nie przekracza 30 mm. Występuje na zalesionych terytoriach, a także w wysokich trawach. Te pasożyty żywią się krwią kręgowców, jednakże człowiek nie jest ich ulubionym żywicielem. Najczęściej atakują zwierzęta ze swojego bezpośredniego środowiska bytowania, czyli gryzonie, ptaki, wiewiórki i inne leśne ssaki.

Czy kleszcz jest niebezpieczny?

Kleszcz może być niebezpieczny ze względu na groźną chorobę, którą przenosi. Mowa tu przede wszystkim o boreliozie. Równie niebezpieczne jest także kleszczowe zapalenie mózgu. Ugryzienie kleszcza jest bezbolesne, często więc możemy nie zdawać sobie sprawy z jego wystąpienia. Nie każdy kleszcz przenosi groźne mikroorganizmy. Należy jednak pamiętać, że nawet ugryzienie przez „zwykłego kleszcza” może powodować alergię i stany zapalne skóry.

Jak wyeliminować pasożyta?

Nie istnieje idealny, drogeryjny preparat, który zabezpieczy nas przed kleszczami. Często okazuje się, że nasz pot może być tak silnym wabikiem, że zignorują one wszystkie odstraszacze. Najpewniejszym sposobem jest przeprowadzenie skutecznej dezynsekcji. Pozwoli to zabezpieczyć nasze terytorium przed tymi pasożytami. Wówczas zadbamy także o nasze zwierzęta domowe, które często łapią tych nieprzyjaznych pasażerów na gapę.

Firma Dezynfeusz wie, jak przeprowadzić skuteczną dezynsekcję. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy użyć odpowiednich specyfików, żeby przywrócić bezpieczeństwo wokół domostwa naszych Klientów. Chcesz pożegnać kleszcze? Skontaktuj się z nami!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!