Zwalczanie komarów

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się komarów? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Zwalczanie komarów

Czemu komary nas dręczą?

Komary to jedne z najpopularniejszych owadów, które towarzyszą nam przede wszystkim wtedy, gdy nie są zaproszone do wspólnego spędzania czasu na wolnym powietrzu. Każdy z nas wie, jak bardzo mogą być dokuczliwe i jak nieprzyjemne jest ich kąsanie. Komary przede wszystkim przyciąga zapach naszego ciała. Jeśli w naszym pocie jest więcej kwasu mlekowego – mamy pewność, że to właśnie nas będą kąsać najbardziej.

Czy mogą być niebezpieczne?

Często nie zdajemy sobie sprawy, że te denerwujące nas owady mogą być w ogóle niebezpieczne. Trzeba pamiętać jednak, że przenoszą jedną z najbardziej śmiercionośnych chorób na świecie – malarię. Nieprzyjemny jest również świąd i bąbel po ugryzieniu komara.

Jak wyeliminować komary?

Na rynku środków chemicznych, preparaty odstraszające komary wiodą prym. Możemy je tak naprawdę kupić wszędzie. Nie zawsze są jednak skuteczne. Często zdarza się, że zapach środka powoduje, że coraz więcej owadów nas zauważa. Wszelkie preparaty mające je odstraszyć sprawiają jedynie, że przybywa ich coraz więcej. Dlatego najpewniejszym sposobem wyeliminowania komarów jest dezynsekcja.

Masz problem z plagą komarów? Nie nadążasz za eliminowaniem ich, bo wciąż pojawiają się nowe? Skontaktuj się z firmą Dezynfeusz, a my pomożemy Ci się ich pozbyć!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!