Zwalczanie kretów

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się kretów? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Zwalczanie kretów

Co wiemy o krecie?

Kret to owadożerny ssak o niezbyt miłej aparycji. Osiąga długość do 20 cm, a poznać możemy go po charakterystycznym ryjku i ciekawych łapach, przystosowanych do kopania podziemnych tuneli. Uwielbia dżdżownice, małe kręgowce i larwy owadów. Najcharakterystyczniejszym elementem bytowania kreta są jednak kopce ziemne, które usypuje.

Dlaczego działkowcy nie lubią kretów?

Kret poprzez swoją sieć podziemnych korytarzy przede wszystkim niszczy korzenie roślin, narażając nas przy tym na straty. Usypuje również dobrze znane nam kopce, które rujnują idealnie wypielęgnowane trawniki. Rośliny, które zostały zasypane przez kopce – gniją, co naraża nas na kolejne straty materialne. Przyczynia się również do pogorszenia jakości gleby, bowiem w skład jego pożywienia wchodzą dżdżownice.

Jak pozbyć się kreta?

W walce z tym małym szkodnikiem trzeba pamiętać, że kret objęty jest częściową ochroną gatunkową. Nie warto więc inwestować w drogie środki chemiczne sprzedawane w sklepach. Kret jest wymagającym przeciwnikiem. Możemy więc nie dość, że nie pozbyć się niemile widzianego gościa, ale i narobić sobie problemów.

Fachowcy z firmy Dezynfeusz dzięki dobremu przeszkoleniu, wiedzą jakimi metodami należy walczyć z kretem. Jeśli masz problem z tym małym, czarnym zwierzątkiem – zadzwoń do nas! My rozwiążemy go za Ciebie!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!