Zwalczanie kuny domowej

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się kuny domowej? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Zwalczanie kuny domowej

Jakie są cechy charakterystyczne kuny domowej?

Kuna jest niewielkim ssakiem z rodziny łasicowatych. Mierzy do 53 cm, jednakże posiada puchaty ogon o długości nie przekraczającej 30 cm. Ma brązową sierść, z charakterystyczną białą plamą na piersi. W skład jej menu wchodzą drobne gryzonie, ptaki, ich jaja, a także owady i owoce. Jest zwierzęciem żyjącym w bezpośrednim sąsiedztwie człowieka, co może być dla nas bardzo kłopotliwe.

Dlaczego bywa szkodnikiem?

Kuna prowadzi nocny tryb życia i z radością zamieszka na naszym poddaszu. Jej nocne harce są naprawdę męczące i przede wszystkim głośne. Jest również w stanie zniszczyć instalację elektryczną i poprzegryzać kable. Potrafi zniszczyć warstwę ocieplenia budynku – drążąc w nim swoje korytarze. Niech więc jej słodki pyszczek nie uśpi naszej czujności, bowiem może zrujnować nasze domostwo.

Jak pozbyć się kuny?

Trzeba pamiętać, że kuna objęta jest czasowymi okresami ochrony. Zabijanie zwierzątka nie jest więc najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza, że bywa i pożyteczna – zjadając np. owady. Kupowanie w drogeriach trutek nie jest dobrym pomysłem, jeśli zwierzę umrze, może wówczas stwarzać zagrożenie sanitarne. Kuna w walce o lokum jest trudnym i zawziętym przeciwnikiem.

Specjaliście z firmy Dezynfeusz wiedzą jakiego środka użyć, by skutecznie odstraszyć zwierzę. Zdajemy sobie sprawę, że kunę ciężko wyprosić z naszego domostwa, jednakże wieloletnie doświadczenie pomaga nam wygrać tę walkę. Masz problem z kuną domową? Zadzwoń!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!