Zwalczanie nornic

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się nornic? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Zwalczanie nornic

Jak wygląda nornica?

Nornica to mały gryzoń z rodziny chomikowatych. Osiąga rozmiary do 15 cm wraz z ogonem, a jej umaszczenie jet rudawo-szare. Prowadzi nocny tryb życia, jednakże można spotkać ją i w ciągu dnia, kiedy wyrusza na poszukiwanie pokarmu. Żywi się głównie ziołami, larwami, owadami, liśćmi, korą i owocami. Występuje w całej Polsce.

Dlaczego nazywana jest szkodnikiem?

Potrafią wyrządzić duże szkody w naszych ogrodach. Z uwagi na swój jadłospis, niejednokrotnie zjadają nasze nasiona i cebulki kwiatów. Dodatkowym problemem mogą być podziemne tunele, które często uszkadzają podłoże naszych roślinek. Nornice są trudnym przeciwnikiem do wyeliminowania. Jeśli już zadomowią się w naszym ogrodzie, niechętnie się z niego wyprowadzą.

Jak pozbyć się nornic?

Samodzielna walka z tymi gryzoniami może być skazana na niepowodzenie. Nie warto walczyć więc samemu i wydawać krocie na drogeryjne specyfiki, które zapewniają nas, że rozwiążą problem. Ten gryzoń szybko orientuje się, co dla niego niebezpieczne i zręcznie unika naszych pułapek. Sklepowe środki mogą okazać się za słabe, lub niebezpieczne dla naszych zwierząt domowych, które urządzają sobie harce w ogrodzie.

Dezynfeusz wie, jak poradzić sobie z gryzoniami. Lata doświadczenia w przeprowadzaniu zabiegów deratyzacyjnych sprawiają, że potrafimy skutecznie i szybko pozbyć się nornicy. Masz problem z tymi małymi szkodnikami? Skontaktuj się z nami!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!