Zwalczanie pcheł

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się pcheł? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Zwalczanie pcheł

Gdzie możemy spotkać pchły?

Pchły to bezskrzydłe owady osiągające wielkość do 10 mm. Są pasożytami zewnętrznymi zarówno ptaków i ssaków. Większość osób posiadających czworonożnych przyjaciół, pewnie nie raz o nich słyszała. Najczęściej owady te możemy spotkać wśród zwierząt bezdomnych, jednakże domowe, czyste zwierzęta nie są całkowicie bezpieczne. Mogą zarazić się bowiem nimi, nawet na spacerze, gdyż pchły to nie tylko pasażerowie na gapę, występują też w środowisku.

Czy są niebezpieczne?

Pchły mogą być niebezpieczne, szczególnie dla młodych zwierząt, których układ odpornościowy nie został jeszcze całkowicie ukształtowany. Ponadto powodują alergiczne pchle zapalenie skóry, roznoszą zarazki chorobotwórcze m.in. dżumy. Pasożyty przenoszą także tasiemiec psi, który może również rozwinąć się u człowieka.

Jak z nimi walczyć?

Jeśli zauważymy, że nasz zwierzak ma pchły, problemu nie rozwiąże jedynie wyeliminowanie pasożytów z jego ciała. Czynność ta powinna być oczywiście priorytetowa, żeby nasz mały przyjaciel nie odczuwał dłużej komfortu. Musimy jednak pamiętać, że konieczna jest dezynsekcja mieszkania, bowiem mi tam będą znajdowały się pchły – nie tylko na grzbiecie naszego pupila.

Twój zwierzak ma pchły? Chcesz zdezynsekować swoje mieszkanie, by było bezpieczne do życia? Nie chcesz marnować czasu i pieniędzy na często nieskuteczne środki chemiczne? Skontaktuj się z nami! Sprawnie pozbędziemy się problemu z pchłami.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!