Zwalczanie wszy

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się wesz? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Zwalczanie wszy

Czym w ogóle jest wesz?

Wesz ludzka to organizm pasożytujący na człowieku i powodujący wszawicę. Żywi się krwią, którą wysysa po nakłuciu ciała żywiciela. Ten pasożyt jest silnie spłaszczony, ma krótką głowę i osiąga do około 6 mm długości. Rozmnaża się bardzo szybko, samica może złożyć około 100 jaj, które nazywane są gnidami. Wyróżniamy także wesz głowową i odzieżową.

Czy wszy mogą być niebezpieczne dla zdrowia?

Wszy mogą przenosić wiele groźnych chorób zakaźnych. Wśród najczęściej występujących możemy wymienić: dur powrotny, tyfus plamisty, dżumę oraz gorączkę okopową. Wszy naturalnie powodują także nieprzyjemną wszawicę. Wbrew powszechnemu przekonaniu wszawica nie dotyczy tylko osób niedbających o higienę. Z uwagi na dzisiejsze czasy wesz ma wiele okazji, by znaleźć sobie nowego żywiciela, sprawnie więc się przemieszcza i rozmnaża.

Jak walczyć z wszą?

Najskuteczniejszą walką z wszą będzie dezynsekcja. Tak naprawdę tylko ten zabieg w pełni pozwala nam na pozbycie się tych pasożytów. Jeśli borykamy się z wszami, kontakt ze specjalistami może jedynie przyspieszyć cały proces eliminowania ich.

Masz problem z wszami? Skontaktuj się z nami! Dzięki doświadczeniu wiemy, jakimi metodami pozbyć się tych małych pasożytów. Pamiętaj, że czas ma tutaj znaczenie, czekamy na telefon od Ciebie!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!