Blog

Jak osuszyć budynek?

Obecność wody w ścianach budynków może być związana z wilgotnością kapilarną. Występuje ona najczęściej w budynkach, które nie posiadając izlacji poziomej. Osuszanie ścian na własną rękę nigdy nie będzie tak skuteczne jak innowacyjna metoda elektroosmozy. Tylko ten zabieg pozwala na wypychanie wody z murów i jednocześnie eliminację wilgoci.

Jak usunąć grzyba ze ściany?

Występowanie wilgoci sprzyja rozwijaniu się mikroorganizmów. Atrakcyjne warunki klimatyczne, tj. umiarkowane temperatury także związane są z obecnością grzybów i pleśni na ścianach budynków. Pleśń nie tylko osłabia warunki estetyczne naszego mieszkania, ale przede wszystkim zdrowotne! Toksyny wytwarzane przez grzyby i pleśnie mogą działać drażniąco na nasz układ oddechowy i osłabiać go.

Jak pozbyć się wilgoci?

Wilgotność w naszych mieszkaniach może być związana z niesprawnym lub wadliwym systemem wentylacyjnym. To własnie odpowiednia wentylacja pomaga utrzymać nasz budynek w odpowiedniej kondycji. Długotrwałe utrzymywanie się wilgoci w naszych domostwach może powodować jednak poważne problemy zdrowotne, do których nie możemy dopuścić.

Skąd się biorą pluskwy?

Ludziom wydaje się, że obecność pluskiew w domu to niezaprzeczalnie skutek brudu i bałaganu. Osoby, które dotknął ten problem czują się zawstydzone, a inni bardzo szybko je osądzają. A tak naprawdę, pluskwy wcale nie zwracają uwagi na to czy dom jest czysty czy panuje tam nieporządek!

Sposób na dezynfekcję strychu

Czy na Twoim strychu też jest ciepło i sucho? Bo musisz wiedzieć, że takie warunki wręcz sprzyjają, zagnieżdżaniu się gołębi, innych gatunków ptaków, a nawet kun domowych. A to nie oznacza nic dobrego. Jednak wyjaśnijmy sprawę od początku. Ptaki i inne zwierzęta z pewnością poczują się doskonale i bezpiecznie w zaciszu Twojego strychu. Co prawda nie spędzą tam całego życia, bo tuż po okresie godowym i odchowaniu młodych ptaki zazwyczaj opuszczają swoje siedziby.

Sposób na dezynfekcję piwnicy

W piwnicach, szczególnie w starym budownictwie, najczęściej panują niezwykle wilgotne warunki. A więc to oczywiste, że w takich warunkach będą namnażały się bakterie i wirusy. Bardzo prawdopodobne jest też to, że powstawanie tam szkodliwy grzyb i pleśń. Jeśli nawet kogoś wcale nie przeraża obecność bakterii, wirusów czy grzyba w piwnicy, to na pewno przerazi go wiadomość, że wszystko co znajduje się w jego piwnicy także będzie zainfekowane.

Sposób na dezynfekcję piaskownicy

Wszyscy z sentymentem powracamy do wspomnień z dzieciństwa, kiedy to urządzaliśmy konkursy na najpiękniejszą babkę piaskową lub z wielkim poświeceniem budowaliśmy zamek w piaskownicy. Prawda, że to był taki beztroski i przyjemny czas? Teraz zapewne nie masz już okazji, by korzystać z takiej formy rozrywki, jednak z pewnością zdarzyło Ci się obserwować beztrosko bawiące się dzieci. Nasi eksperci również przyglądali się wielu piaskownicom i doszli do przerażających wniosków:

Sposób na dezynfekcję studni

Pewnie spotkałeś się z karteczką „woda niezdatna do picia”. A czy zastanawiałeś się co ten komunikat tak naprawdę oznacza? Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że każda studia co jakiś czas wymaga przeglądu. Zanieczyszczenie gleby, wirusy i bakterie, które znalazły się w ujęciu – wszystko to może ujemnie wpłynąć na nasze zdrowie. I to właśnie najczęściej stoi za przyczyną braku wody zdatnej do picia.

Sposób na dezynfekcję pomieszczeń sanitarnych

Toalety restauracyjne, szpitalne, szkolne, zaplecza sklepów czy hurtowni. Wszyscy wiemy, jak wiele bakterii, wirusów i grzybów czai się w pomieszczeniach sanitarnych. Niektóre z tych organizmów, szczególnie, kiedy posiadają dobre warunki do rozmnażania, potrafią być niezwykle groźne dla zdrowia człowieka.

Sposób na dezynfekcję pojazdów

Dlaczego powinniśmy dezynfekować pojazdy? Przede wszystkim po to, żeby pozbyć się bakterii i zabrudzeń, które mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie! Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak szkodliwy może być samochód, który nigdy nie był należycie zdezynfekowany, a jest wyposażony w klimatyzację.

Sposób na dezynfekcję po powodzi

Powódź niesie za sobą ogromne zniszczenia. Zalane podłogi i ściany, sprzęty domowe, samochody i pomieszczenia gospodarcze. Nieustanna wilgoć, jak również wszystkie chemikalia i zanieczyszczenia, które zabrała ze sobą woda, dostają się do naszych domów, osiadają na ścianach i podłogach.

Sposób na dezynfekcję lokalu po padniętych zwierzętach

Wszyscy kochamy swoje pupile domowe. Jednak czasami zdarza się, że i one od nas odchodzą. Mimo, że wydaje się to naturalnym biegiem rzeczy, to jest to także dosyć niebezpieczna sytuacja. Bo zwierzątko domowe to nie tylko radość i zabawa – to żywy organizm, w którym nieustannie namnażają się bakterie. Gdy zwierzę umrze, jego martwy organizm jest idealnym polem do rozwoju groźnych bakterii i wirusów.

Sposób na dezynfekcję mieszkania po osobie zmarłej

Dezynfekcja mieszkania po osobie zmarłej powinna zostać przeprowadzona przez specjalistyczną firmę, zajmująca się tego typu usługami. Tylko takie firmy dysponują odpowiednimi środkami dezynfekcyjnymi, a także środkami ochronnymi pozwalającymi na przebywanie wewnątrz pomieszczeń, w których obecna jest krew, wydzieliny, bakterie lub wirusy.

Sposób na komary

Wszyscy doskonale wiemy, jak uciążliwe potrafią być dla nas komary, szczególnie latem – w lasach, nad jeziorami czy stawami. Te owady mogą zepsuć nawet najpiękniejsze wakacje, bo przecież atakują nas nie tylko w domu, ale także w pensjonatach i hotelach. Jednak mimo to, niewiele osób ma odwagę marzyć o ich całkowitym pozbyciu się. A eksperci Dezynfeusza potrafią spełnić to marzenie!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Google

opinia-google

Google

opinia-google-2
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.