SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak pozbyć się pszczół?

Pszczoły są niezwykle pożyteczne. Zapylają jedną trzecią upraw na całym świecie. Sam Albert Einstein mawiał, że jeśli wymrą pszczoły, to ludziom pozostaną jedynie cztery lata życia. Produkują również miód, który ma ogromne walory zdrowotne. Z pszczelego wosku wykonywane są także świece.

Pszczoły żywią się kwiatowym nektarem i pyłkiem. Żyją w bardzo dużych koloniach, w gniazdach zlokalizowanych na drzewie. Ich naturalnym wrogiem są szerszenie. Potrafią jednak doskonale bronić się przed tymi drapieżcami.

Pszczoły mogą żądlić. Ich jad jest niebezpieczny przede wszystkim dla uczulonych osób. W przeciwieństwie do os, pszczoły są dużo spokojniejsze. Użądlenie jest dla samego owada śmiertelne. Zazwyczaj same nie atakują człowieka, chyba że zostało naruszone ich gniazdo.

 

W ostatnich latach populacja pszczół drastycznie zmalała. Zauważając ich gniazdo nie powinniśmy go niszczyć, a tym bardziej zabijać tych pożytecznych owadów. Niesprowokowana pszczoła, nie zagraża nam.

Jeśli zauważymy, że pszczoły budują sobie gniazdo w pobliżu naszego domostwa i obawiamy się, że może zagrażać jego domownikom, istotne jest skontaktowanie się z profesjonalistami. Fachowcy z firmy Dezynfeusz wiedzą jakich narzędzi użyć i co zrobić, żeby bez narażania pszczół na zgon, wyeliminować je z naszego sąsiedztwa.

Nie zabijaj pszczół, ich znaczenie dla środowiska jest bardzo istotne. Nasi pracownicy pomogą pozbyć się pszczelego problemu, nie narażając owadów na niebezpieczeństwo i dbając przede wszystkim o Twój komfort mieszkania.

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!