Osuszanie po zalaniu Bukowo

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie po zalaniu Bukowo

Uwaga, pomagamy w uzyskaniu ubezpieczenia, posiadamy kwalifikacje mykologiczne do rzetelnej oceny zalań i uzyskania nawet 100 % kwoty odszkodowania.

Posiadasz problem z zalanym mieszkaniem lub piwnicą? Może Twoje biuro w firmie padło ofiarą pękniętej rury? Wszystko się sypie bo w Twoim nowo wybudowanym domu wychodzi wilgoć? Dezynfeusz! Firma, która pomoże Ci w 100% zlikwidować problem w mgnieniu oka! Działamy na terenie całego Bukowa.

Kiedy mamy do czynienia z zalaniem i wilgocią? Czyli najpopularniejsze przyczyny naszych problemów. Otóż czynników jest wiele, ale do tych najpopularniejszych oraz najczęstszych należą warunki atmosferyczne czyli ulewne oraz długotrwałe deszcze i powódź. Innymi równie często występującymi są wspomniane już wcześniej awarie mechaniczne typu pęknięta rura bądź też mostki termiczne. Te ostatnie wspomniane występują częścią w domach jednorodzinnych przy źle wykonanej izolacji cieplnej lub w starych kamienicach.

Zapamiętaj! Następstwami wilgoci i zalań są uszczerbki techniczne budynku, pojawienie się grzyby i pleśń, a także naruszenie Twojej sfery zdrowotnej. Zostaje osłabiona Twoja odporność. Dlatego warto reagować szybko i konsekwentnie, aby ograniczyć rozprzestrzenienie się i przekształcenie problemu w następny.

Kim jesteśmy oraz jak działamy! Dezynfeusz to firma z długoletnim stażem w tematyce osuszania. Posiadamy wyszkolony personel, a także najnowszy sprzęt. Przejeżdżamy, osuszamy pomieszczenie. I to wszystko w ciągu 24h od zalania. Usuwamy nawet najcięższe zalania i wilgoć! Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym. Przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Działamy w najostrzejszym rygorze higieny pracy. Posiadamy swoje siedziby na terenie całej Polski. Jednak dziś skupiamy się na wszystkich poszkodowanych mieszkańcach Bukowa, dotrzemy do każdego kto nas potrzebuje!

Uwaga! Wychodzimy na przeciw swoim klientom. W dobie pandemii koronawirusa działamy w zmniejszonych zespołach dwuosobowych, stosując odpowiednie ubrania ochronne wraz z zwiększonymi środkami ostrożności. Po zakończeniu osuszania wykonujemy ozonowanie, które dodatkowo likwidują bakterie i wirusy z Waszego otoczenia. Wszystko dla Twojego i naszego bezpieczeństwa!

Już dziś Dezynfeusz jest do Twojej dyspozycji! Działamy na terenie całego Bukowa! Teraz tylko od Ciebie zależy czy na Nas postawisz.

Pozbądź się wilgoci z Dezynfeuszem skutecznie raz na zawsze w mgnieniu oka!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200