Osuszanie po zalaniu Bytom

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Osuszanie po zalaniu Bytom

Uwaga, pomagamy w uzyskaniu ubezpieczenia, posiadamy kwalifikacje mykologiczne do rzetelnej oceny zalań i uzyskania nawet 100 % kwoty odszkodowania.

Posiadasz problem z zalanym mieszkaniem lub piwnicą? Może Twoje biuro padło ofiarą pękniętej rury? Wszystko się wali bo w Twoim domu/mieszkaniu wychodzi wilgoć? Dezynfeusz to firma, która pomoże Ci zlikwidować problem w mgnieniu oka! Działamy na terenie całego Bytomia, dlatego nie zwlekaj koniecznie skorzystaj z naszej oferty, a na pewno nie pożałujesz!

Kiedy dochodzi do problemów z zalaniem i wilgocią? Otóż czynników jest naprawdę wiele, ale do tych najpopularniejszych oraz najczęstszych należą warunki atmosferyczne czyli te wynikające z złej pogody jak ulewne deszcze i powódź. Innymi równie często występującymi są wspomniane już awarie mechaniczne wspomniane już wcześniej pęknięte rury bądź zwyczajnie powstające mostki termiczne w źle ocieplonych budynkach, źle wykonanej izolacji.

Bardzo ważne! Następstwami wilgoci i zalań są uszczerbki techniczne budynku, grzyby i pleśń, a przede wszystkim naruszenie Twojej sfery zdrowotnej, Twoja odporność zaczyna szwankować, a Ty lub Twoi bliscy zaczyniacie chorować.

Kilka słów o ty kim jesteśmy jak pracujemy! Dezynfeusz to firma z długoletnim stażem w tematyce osuszania. Posiadamy wyszkolony personel, a także najnowszy sprzęt. Pracujemy według pewnych schematów: przyjeżdżamy na miejsce, dobieramy ilość sprzętu do zaistniałego stanu, przeprowadzamy osuszenie pomieszczenia, kończymy pracę i rozliczamy się z Tobą i to wszystko w ciągu 24h od zalania. Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym. Przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Działamy w najostrzejszym rygorze higieny pracy. Posiadamy swoje siedziby na terenie całej Polski. Dziś jednak skupiamy się na województwie śląskim i wszystkich poszkodowanych mieszkańcach Bytomia!

Uwaga! Wychodzimy na przeciw swoim klientom. W dobie pandemii koronawirusa działamy w zmniejszonych zespołach dwuosobowych, stosując odpowiednie ubrania ochronne wraz z zwiększonymi środkami ostrożności. Po zakończeniu osuszania wykonujemy ozonowanie, które dodatkowo likwidują bakterie i wirusy z Waszego otoczenia. Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa i zdrowia.

Dezynfeusza jesteśmy do Twojej dyspozycji! Tylko od Ciebie zależy czy na Nas postawisz.

 

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200