Osuszanie po zalaniu Nowy Targ

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie po zalaniu Nowy Targ

Uwaga, pomagamy w uzyskaniu ubezpieczenia, posiadamy kwalifikacje mykologiczne do rzetelnej oceny zalań i uzyskania nawet 100 % kwoty odszkodowania. 

Mieszkasz w Nowym Targu? Szukasz pomocy bo właśnie padłeś ofiarą zalania mieszkania lub biura, a może zalało Ci piwnicę? Świetnie się składa! Nasza firma w mig usunie Twój problem! Nie wierzysz zadzwoń, a my zlikwidujemy nawet w ciągu 24h wilgoć i wodę z całego pomieszczenia!

Pamiętaj! Problem zalania czy też najprościej mówiąc wilgoci to większy problem niż nam się wydaje. Jego skutki prowadzą do powstania kolejnych, a mianowicie pogarsza się stan faktyczny takiego budynku czy też pomieszczenia, a także dalej idąc tym tropem pogarsza się nasze zdrowie. Ponad to na ścianach powstaje i rozwija się grzyb i wilgoć!

Posiadasz zalane pomieszczenie – Nie zwlekaj podejmij jak najszybciej decyzję o usunięciu problemu nim będzie on w gorszym stanie.

Co jest powodem zalania? Każdemu zalanie i wilgoć wiąże się z powodzią lub długimi i ulewnymi deszczami. Zgadza się! Jednak dużo częściej do powyższych problemów dochodzi z powodu pęknięcia rury u Twoim bądź sąsiednim lokalu. Innym powodem również często występującym są mostki termiczne. Miejsca, które przepuszczają ciepło, i w których zaczyna się tworzyć wilgoć, a następnie grzyb i pleśń.

Kim jesteśmy i jak działamy? Dezynfeusz to firma z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy swoje siedziby na terenie całej Polski. W swoich szeregach mamy tylko i wyłącznie najlepszych pracowników oraz najnowocześniejszy sprzęt. Pracujemy według najwyższych standardów i z zachowaniem szczególnych ostrożności. Dobieramy odpowiedni sprzęt i ilość tego sprzętu do zaistniałej sytuacji.

Uwaga! Wychodzimy naprzeciw naszym klientom! W obecnej dobie pandemii koronawirusa, pracujemy w specjalistycznych ubraniach i za zachowaniem najwyższych środków ostrożności! Zazwyczaj nasze zespoły składają się z grup dwuosobowych! Ponadto po zakończeniu procesu osuszania przeprowadzamy ozonowanie, które dodatkowo likwiduje bakterie i wirusy znajdujące się w pomieszczeniu.

Dezynfeusz współpracuje z klientem indywidualnym i biznesowym.

Postaw na Dezynfeusza, a Twoja wilgoć zniknie w mgnieniu oka!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200