Osuszanie po zalaniu Ustroń

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie po zalaniu Ustroń

Uwaga, pomagamy w uzyskaniu ubezpieczenia, posiadamy kwalifikacje mykologiczne do rzetelnej oceny zalań i uzyskania nawet 100 % kwoty odszkodowania. 

Stałeś się ofiarą zalania, wilgoci bądź mostków termicznych w Twoim domu, mieszkaniu, piwnicy, a może w biurze? Dlatego też szukasz w Internecie firmy godnej zaufania, która szybko i skutecznie zlikwiduje Twój problem? Dobrze się składa! Dezynfeusz odpowiedź na wszystkie Twoje zmartwienia! Zadzwoń!

Nasze działania są:

  1. Szybkie – jesteśmy w stanie usunąć wilgoć i zalanie w ciągu 24h od momentu wystąpienia problemu
  2. Bezpiecznie gdyż działamy tylko według najwyższych standardów BHP oraz bezpieczeństwa!
  3. Dokładnie bo używamy tylko i wyłącznie najlepszych osuszaczy z najwyższej półki.

Tego właśnie potrzebujesz!

Ok! Nadszedł czas na konkretne informacje! Jakie mamy najczęstsze powody zalania? Zalanie bądź najprościej mówiąc wilgoć w pomieszczeniach to po pierwsze powód złej pogody – ulewne i długotrwałe deszcze, powódź. Następnym dużo częściej występującym niż zjawiska atmosferyczne są awarie – pęknięte rury, w Twoim domu bądź też w lokalu sąsiadującym. Kolejnym z takich podstawowych przyczyn występowania przede wszystkim wilgoci są tzw. mostki termiczne. Ten problem odnosi się częściej do budownictwa jednorodzinnego lub starych budynków jak np. kamienice, w których została źle wykonana izolacja termiczna lub zwyczajnie jej brak. Następstwami ubocznymi w przypadku źle osuszonego zalanego pomieszczenia lub długotrwałej wilgoci są kolejne problemy takie jak rozwijające się grzyby i pleśnie, pogarszający stan Twojego zdrowia, a także osłabienie konstrukcji technicznej budynku.

Czas aby nas poznać! Dezynfeusz to firma z wieloletnim doświadczeniem, która posiada siedziby na terenie całej Polski. Swoje siedziby posiadamy w wielu województwach m.in w województwie śląskim oferując usługi dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Nasi pracownicy to przede wszystkim najlepiej wyszkoleni fachowcy, którzy swoje zlecenia wykonują na najnowocześniejszym sprzęcie. Prace wykonujemy według najwyższych standardów wraz z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa. Przyjmując zlecenia zawsze dobieramy sprzęt, a także jego ilość do zaistniałej sytuacji i problemu.

Komunikat warty Twojej uwagi! Dezynfeusz to firma, która zawsze wychodzi naprzeciw swoim klientom! W obecnej sytuacji pandemii koronawirusa, pracujemy w specjalistycznych ubraniach i z zachowaniem najwyższych środków ostrożności! Nasze zespoły składają się obecnie z grup dwuosobowych, aby minimalizować możliwość zarażenia się! Ponadto po zakończeniu procesu osuszania przeprowadzamy ozonowanie, które dodatkowo likwiduje bakterie i wirusy znajdujące się w pomieszczeniu. 

Pamiętaj! Reaguj szybko – wybieraj mądrze! Dotrzemy do każdego klienta z miasta Ustroń!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200