Skuteczne zwalczanie kołatków Limanowa

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Limanowa

Jesteś mieszkańcem Limanowy? Dobrze się składa, gdyż dzisiejszą ofertę kierujemy właśnie do Was mieszkańcy Limanowej! Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które od pewnego czasu borykają się z problemem szkodnika drewna w domu i nie masz pomysłu już jak walczyć z intruzem? Koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy specjalistami w skutecznej likwidacji szkodników z domów! Pomożemy rozwiązać każdy problem, nawet ten, który wydaje CI się niemożliwy.

Żeby wszystko dokładnie zrozumieć poznaj najpierw szkodnika, który sieje obecnie spustoszenie w Twoim domu, a następnie poznaj nas czyli Dezynfeusza – firmę specjalizującą się w likwidacji szkodników na terenie całego województwa małopolskiego.

Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu to KOŁATKA. Dokładnie tak te małe, tajemnicze osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne, a czasem sentymentalne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Chroniąc przedmioty, likwidując kołatki – chronisz siebie! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego jeżeli masz z nimi do czynienia, nie czekaj skontaktuj się z nami i pozwól wkroczyć do działania Nam – Dezynfeusz.

Jak już czytałeś powyżej nazywamy się Dezynfeusz. Jesteśmy firmą, która od lat specjalizuje się w skutecznej likwidacji szkodników domowych między innymi likwidacją kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych potrafią zlikwidować nawet głęboko zadomowionego szkodnika za pomocą fumigacji! W swojej pracy wykorzystują tylko i wyłącznie najlepszej jakości sprzęt oraz najbezpieczniejsze środki i preparaty. Wszystko jest 100% bezpieczne zarówno dla Ciebie, Twojego zdrowia oraz Twoich cennych przedmiotów. Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów gratis, a swoją współpracę opieramy zarówno na kliencie indywidualnym oraz biznesowym.

Pamiętaj! Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Od dziś jesteśmy dostępni w całym województwie małopolskim oraz śląskim. Masz problem z kołatkiem nie zwlekaj zadzwoń! Czas gra na Twoją niekorzyść!

Poniżej jeszcze raz w skrócie najważniejsze atuty naszej firmy:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Zapamiętaj! Kołatka po mimo tego, że prowadzi do zniszczenia Twoich ulubionych przedmiotów, dodatkowo sprawia, że przez jej atak te przedmioty niszczeją aż cztery razy szybciej! Podejmij decyzję już teraz – nim będzie za późno!

Zadzwoń i umów się na wizytę! Z Dezynfeuszem szybko odzyskasz spokój, a Twoje cenne przedmioty zyskają drugą szansę!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice