Skuteczne zwalczanie kołatków Tarnowskie Góry

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Tarnowskie Góry

Twój dom/biuro/mieszkanie zostało zaatakowane przez szkodnika, który sieje spustoszenie w Twoich drewnianych przedmiotach/konstrukcjach? Nie jesteś ekspertem i nie znasz się na tych szkodnikach jednak możesz powiedzieć o nim, że pozostawia po sobie charakterystyczną mączkę drzewną oraz dziwny dźwięk? Dla Dezynfeusza to w zupełności wystarczy! Zajmiemy się nim w mgnieniu oka!

Niniejsza oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców Tarnowskich Gór w województwie śląskim! Nie zwlekaj koniecznie się z nią zapoznaj, a na pewno nie będziesz żałować!

 
Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu to wspomniana już na początku KOŁATKA. Dokładnie tak te osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia.
 
Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego jeżeli masz z nim do czynienia nie czekaj z podjęciem decyzji tylko pozwól działaś fachowcom takim jak Dezynfeusz!
 
 
 
Dezynfeusz specjalizuje się od lat w skutecznym usuwaniu kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafimy zlikwidować szkodnika głęboko umiejscowionego w belce, a to wszystko jest możliwe dzięki zabiegowi fumigacji! Stosujemy tylko i wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze metody, wykorzystujące przy tym najbezpieczniejsze środki! Wszystkie środki, których używamy nie pozostawiają po sobie żadnego śladu i są 100% bezpieczne dla Ciebie!
 
Jak już dobrze wiesz jesteśmy dostępni dla wszystkich mieszkańców Tarnowskich Gór bez wyjątku! Wystarczy tylko, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się całą resztą! Pozwól nam pomóc właśnie Tobie! Z nami nie masz nic do stracenia – z nami możesz jedynie zyskać! Działamy na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego. Trafimy do każdego klienta bez względu czy mieszka w centrum czy też na obrzeżach miasta! Dezynfeusz gwarantuje satysfakcję każdego klienta! Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów GRATIS. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami. Cenimy sobie każdego klienta, dlatego jeżeli chcesz poznać dotychczasowe opinie, zapraszamy do lektury na naszej stronie. Ponad to możesz zapoznać się z filmikiem instruktażowym jak pracujemy. Dbamy o każdy szczegół tak aby każdy z naszych klientów był zadowolony w 100%. Dla nas każde nowe zlecenie to nowe wyzwanie, z którym chętnie się rozprawimy!
 
Najważniejsze cechy naszej firmy, które cenione są wśród każdego naszego dotychczasowego klienta: 
  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!
Zapamiętaj! Przez atak kołatki drzewo czy też zwyczajnie drewniany przedmiot/konstrukcje niszczeją aż cztery razy szybciej niż zdrowe przedmioty! Chroniąc życiowy dorobek, chronisz swoich bliskich! Wybierz bezpieczeństwo Twoje i twojej rodziny, dając swoim przedmiotom drugie życie! 
 
Masz wątpliwości? Nie czekaj po prostu – Zadzwoń! Nasi fachowcy czekają, aby Ci pomóc!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice