Skuteczne zwalczanie kołatków Ustroń

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Ustroń

Mieszkasz w Ustroniu? Dobrze się składa, jeżeli masz problem ze szkodnikiem drewna to jesteś w odpowiednim miejscu! Zostań z nami, a na początku przybliżymy jednak sprawę samego szkodnika czyli kołatki, a następnie poznasz więcej informacji na nasz temat i naszej pracy czyli kilka słów o Dezynfeuszu. Jesteśmy tutaj aby pomóc Tobie i uwolnić Cię od uciążliwego intruza, który właśnie niszczy Twój cenny dobytek!

Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu to KOŁATKA. Zgadza się te małe, tajemnicze osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne, a czasem sentymentalne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Chroniąc przedmioty, likwidując kołatki – chronisz siebie! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Ja sam widzisz w tej rozgrywce w pojedynkę nie dasz rady, masz do czynienia z kołatką? Zadzwoń!

Jak już wspominaliśmy nazywamy się Dezynfeusz. Jesteśmy firmą, która od lat specjalizuje się w skutecznej likwidacji szkodników domowych między innymi likwidacją kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych potrafią zlikwidować nawet głęboko zadomowionego szkodnika za pomocą fumigacji! W swojej pracy wykorzystują tylko i wyłącznie najlepszej jakości sprzęt oraz najbezpieczniejsze środki i preparaty. Wszystko jest 100% bezpieczne zarówno dla Ciebie, Twojego zdrowia oraz Twoich cennych przedmiotów. Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów gratis, a swoją współpracę opieramy zarówno na kliencie indywidualnym oraz biznesowym. Dbamy o wizerunek klienta oraz swój, dlatego zawsze działamy od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.

Zapamiętaj! Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Od dziś jesteśmy dostępni w całym województwie śląskim, a także w województwie małopolskim. Masz problem nie odkładaj go na później po prostu zadzwoń! Już dziś możesz odmienić stan swoich przedmiotów i możesz odzyskać własny spokój!

Na koniec jeszcze raz w skrócie kilka naszych najważniejszych cech, które są wizytówką naszej firmy:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Pamiętaj! Kołatka po mimo tego, że prowadzi do zniszczenia Twoich ulubionych przedmiotów, dodatkowo sprawia, że przez jej atak te przedmioty niszczeją aż cztery razy szybciej! Zadbaj o swoją przyszłość już dziś, zadbaj o swoje domowe zacisze!

Zadzwoń rozmowa z nami nic nie kosztuje, a możesz już dziś odmienić swój los. Zawsze cenę usługi dobieramy do sytuacji, dlatego tak ważne jest abyś się z nami skontaktował!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice