SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na dezynfekcję lokalu po padniętych zwierzętach

Wszyscy kochamy swoje pupile domowe. Jednak czasami zdarza się, że i one od nas odchodzą. Mimo, że wydaje się to naturalnym biegiem rzeczy, to jest to także dosyć niebezpieczna sytuacja. Bo zwierzątko domowe to nie tylko radość i zabawa – to żywy organizm, w którym nieustannie namnażają się bakterie. Gdy zwierzę umrze, jego martwy organizm jest idealnym polem do rozwoju groźnych bakterii i wirusów. Dlatego trzeba działać rozsądnie i szybko – należy zdezynfekować pomieszczenie, w którym przebywało zwierzę.

Taką dezynfekcję wykonuje się po to, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków oraz by zahamować rozwój niezliczonych kolonii bakterii. Zarówno utylizacją ciała zwierzęcia, jak i dezynfekcją lokalu, powinna zająć się specjalistyczna firma świadcząca usługi DDD. Jest to szczególnie istotne w przypadku, kiedy powód śmierci zwierzęcia jest niewyjaśniony.

Choć nie zdarza się to często, to jednak należy pamiętać, że zwierzęta mogą umierać w wyniku zakażenia chorobą, która jest niebezpieczna także dla ludzi. Z tego powodu, eksperci Dezynfeusza starają się poszerzać świadomość właścicieli zwierząt i tłumaczą, że konieczne jest zachowanie szczególnych środków ostrożności.

Nasi specjaliści wyjątkowo dbają o bezpieczeństwo. Odkażają zainfekowane powierzchnie w taki sposób, aby żaden z wirusów nie miał najmniejszych szans na rozprzestrzenianie się. Ekspercki profesjonalizm i dokładność są zabójcze dla wszelkich wirusów i bakterii. I dzięki temu, mieszkańcy domu znów mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. 

Rozumiemy jednak, że niektórym Klientom słowne zapewnienia nie wystarczają. I z tego powodu, jako jedyni, udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! Nie mylisz się – to oznacza, że można nam zaufać oraz, że naprawdę solidnie wykonujemy swoje zadania. Nasi pracownicy poruszają się nieoznakowanym pojazdem oraz sumiennie wykonują swoje obowiązki. Nie musisz obawiać się zatem, że ktoś się dowie o Twoim problemie lub, że narazisz się na nieprzyjemne komentarze. Pracownicy Dezynfeusza to prawdziwi eksperci – a to zobowiązuje i jednocześnie świadczy o ich randze i kwalifikacjach.

Wszystkim tym, którzy nadal się wahają radzimy: nie warto odwlekać decyzji o wezwaniu specjalistów. Im szybciej podejmiesz działanie, tym mniejsze jest ryzyko, że groźne bakterie i wirusy zaatakują Twój organizm. Pamiętaj, że naszym celem jest szybka i skuteczna pomoc – aby na nowo przywrócić bezpieczeństwo i komfort właścicielom zwierząt!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!