SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na dezynfekcję mieszkania po osobie zmarłej

Dezynfekcja mieszkania po osobie zmarłej powinna zostać przeprowadzona przez specjalistyczną firmę, zajmująca się tego typu usługami. Tylko takie firmy dysponują odpowiednimi środkami dezynfekcyjnymi, a także środkami ochronnymi pozwalającymi na przebywanie wewnątrz pomieszczeń, w których obecna jest krew, wydzieliny, bakterie lub wirusy.

Próbując poradzić sobie z takim problemem na własną rękę, narażamy się na niebezpieczeństwo. W wyniku nieostrożnego lub nieumiejętnego postępowania możemy bardzo łatwo doprowadzić do kontaktu z zakaźnym materiałem genetycznym osoby zmarłej.

Dlatego w takich sytuacjach nigdy nie warto ryzykować. Profesjonalne firmy posiadają specjalne urządzenia pomagające w przywróceniu porządku i przeprowadzeniu dezynfekcji całego mieszkania. Podejmując się samemu tego zadania, nigdy nie uzyskasz takiego efektu, na jaki naprawdę liczysz – czyli nieskazitelnej czystości i przestrzeni wolnych od groźnych drobnoustrojów.

Od lat zajmujemy się realizacją takich zleceń. Doświadczenie pokazało nam, że Klienci niezwykle często wstydzą się wezwać specjalistów od razu i robią to dopiero, gdy atakują ich groźne infekcje i choroby. Specjaliści Dezynfeusza to osoby z wysoką kulturą osobistą – wiedzą jak ważna jest pełna dyskrecja i rzetelne wykonanie zadania. Są prawdziwymi profesjonalistami, ponieważ przeprowadzają dezynfekcję nie tylko za pomocą środków chemicznych, ale też metody ozonowania, działania wysokiej temperatury, a także pary wodnej. Wszystko to odbywa się zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami.

Aby nie narażać się na niebezpieczeństwo i mieć 100% pewność, że pomieszczenia zostały w pełni odkażone i są gotowe do ponownego zamieszkania, nigdy nie należy zbyt długo czekać z podjęciem decyzji. Rozumiemy jak wielki ból sprawia odejście bliskiej osoby. Dlatego dezynfekcję lokali po osobach zmarłych przeprowadzamy maksymalnie szybko i skutecznie. Potwierdzają to nasi Klienci, którzy dzięki nam znów mogą czuć się bezpiecznie.

Jeśli Ty także uważasz, że niezależnie od sytuacji należy dbać o pełne bezpieczeństwo i higienę, nie wahaj się. Zrób wszystko, aby uniknąć najmniejszych szans na zarażenie się groźnym wirusem!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!