SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na dezynfekcję piaskownicy

Wszyscy z sentymentem powracamy do wspomnień z dzieciństwa, kiedy to urządzaliśmy konkursy na najpiękniejszą babkę piaskową lub z wielkim poświeceniem budowaliśmy zamek w piaskownicy. Prawda, że to był taki beztroski i przyjemny czas? Teraz zapewne nie masz już okazji, by korzystać z takiej formy rozrywki, jednak z pewnością zdarzyło Ci się obserwować beztrosko bawiące się dzieci. Nasi eksperci również przyglądali się wielu piaskownicom i doszli do przerażających wniosków: piaskownica jest idealnym miejscem do namnażania się drobnoustrojów i groźnych bakterii! Wilgotne środowisko piasku, w ciepłe dni nagrzewane słońcem to wszystko to, co bakterie, pleśni i grzyby lubią najbardziej.

Dodatkowo w przypadku otwartych, nieogrodzonych piaskownic, istnieje również ryzyko zanieczyszczenia piasku przez odchody zwierząt, co potęguje zagrożenie dla beztrosko bawiących się dzieci! Trzeba działać! Jednak od czego zacząć?

Eksperci Dezynfeusza uspokajają: nie należy od razu rezygnować z zabawy w piasku. Wystarczy przeprowadzić kompleksową dezynfekcję, która pozwoli na pozbycie się wszystkich szkodliwych dla zdrowia dziecka drobnoustrojów i zapewni mu bezpieczne i przyjazne środowisko do zabawy.

Dezynfekcję piaskownicy przeprowadzamy za pomocą substancji w pełni bezpiecznych dla ludzi dlatego, rodzice nie muszą się niczego obawiać. Jednak bakterie, wirusy i wszelkie inne mikroorganizmy nie mają najmniejszych szans na przeżycie. I o to właśnie chodzi!

O czystość piaskownic powinni przede wszystkim zadbać właściciele przedszkoli, osiedlowych placów zabaw, ale także i sami rodzice, którzy w domowym ogrodzie urządzili swojemu dziecku idealne miejsce do zabawy. Nie będziemy nikogo przekonywać, jakie to ważne – wie o tym najlepiej i rozumie to każdy odpowiedzialny rodzic lub kierownik placówki dla dzieci.

Eksperci Dezynfeusza przeprowadzają gruntowną dezynfekcję nawet najbardziej zanieczyszczonych piaskownic. Są bezkonkurencyjni i maksymalnie skuteczni. Stała współpraca oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliły im na wypracowanie i najlepszych metod i środków. A oprócz tego, eksperci Dezynfeusza obejmują zabieg dezynfekcji piaskownicy gwarancją 100% satysfakcji. To najlepszy dowód na to, że warto skorzystać z usług specjalistów najlepszych w całym kraju.

Ogromnie cieszymy się, że mogliśmy się przyczynić do bezpiecznego i radosnego dzieciństwa już ponad tysiąca małych pociech! A czy Ty podjąłeś już decyzję i także zadbasz o zdrowie swojego dziecka? Jeśli tak, koniecznie do nas napisz lub zadzwoń!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!