SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na dezynfekcję piwnicy

W piwnicach, szczególnie w starym budownictwie, najczęściej panują niezwykle wilgotne warunki. A więc to oczywiste, że w takich warunkach będą namnażały się bakterie i wirusy. Bardzo prawdopodobne jest też to, że powstanie tam szkodliwy grzyb i pleśń. Jeśli nawet kogoś wcale nie przeraża obecność bakterii, wirusów czy grzyba w piwnicy, to na pewno przerazi go wiadomość, że wszystko co znajduje się w jego piwnicy także będzie zainfekowane. Tak – mówimy właśnie o Twoim rowerze, bezcennych bibelotach oraz o najważniejszym – o Twoich zapasach, konfiturach i warzywach!

Używanie przedmiotów lub spożywanie żywności, która znajdowała się w pomieszczeniach zaatakowanych przez wilgoć, pleśń lub grzyb jest bardzo ryzykowne. Tysiące szkodliwych mikroorganizmów i drobnoustrojów, które trafią na Twoje dłonie lub bezpośrednio na Twój talerz, stopniowo zaatakują cały organizm. Być może Twój układ odpornościowy jest na tyle silny, aby je zwalczyć. A być może nie… I lepiej jest nawet nie pytać, jakich chorób i infekcji można się nabawić wdychając zanieczyszczone wilgocią powietrze lub spożywając zakażone wirusami jedzenie. Jest ich tysiące.

Dlatego niezależnie od przyczyny – zwykła wilgoć, pleśń, grzyb lub zalanie piwnicy – koniecznie trzeba podjąć odpowiednie działania, by jak najszybciej rozwiązać problem.

Zdezynfekować piwnicę można tylko przy użyciu specjalistycznych substancji i metod. Trzeba jednak uważać, ponieważ naprawdę skuteczne środki nie są powszechnie dostępne. Wiąże się to z pewnym ryzykiem ich wykorzystania, dlatego dostęp do nich mają jedynie specjalistyczne firmy DDD. I tak naprawdę tylko w ten można uzyskać 100% skuteczność w walce z pleśnią, grzybem, a także chorobotwórczymi drobnoustrojami.

Środki, które zaoferują Ci sprzedawcy nie usuną, ale co najwyżej zamaskują na jakiś czas pleśń. Dlatego może Ci się wydawać, że własnymi siłami udało Ci się zdezynfekować piwnicę. Jednak to tylko kwestia czasu, a grzyb lub pleśń powrócą.. Aby mieć pewność, że dezynfekcja zostanie przeprowadzona dokładnie i obejmie całe pomieszczenie, trzeba po prostu skorzystać z pomocy ekspertów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu całą procedurę przeprowadzają sprawnie i szybko. Każdy, kto musi zdecydować, czy wydać pieniądze na skuteczną metodę, czy też wydać tą samą kwotę na wątpliwe środki, bez najmniejszego zawahania zamówi usługę specjalistów. I słusznie.

Jednak często wiele osób obawia się zbyt długiego czekania, braku dyskrecji czy też ogromnych kosztów. Nic bardziej mylnego! Dezynfeusz działa szybko, skutecznie i przede wszystkim dyskretnie! A oprócz tego eksperci Dezynfeusza udzialają gwarancji 100% satysfakcji. A więc korzystając z usług Dezynfeusza, zyskasz nieskazitelnie czystą i bezpieczną piwnicę  oraz przekonasz się jak łatwe i przyjemne potrafi być rozwiązywanie trudnych problemów – brzmi niewiarygodnie?

Tysiące innych Klientów też nie wierzyło, aż efekt naszej usługi przerósł ich oczekiwania!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!