SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na dezynfekcję pojazdów

Dlaczego powinniśmy dezynfekować pojazdy? Przede wszystkim po to, aby pozbyć się bakterii i zabrudzeń, które mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie! Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak szkodliwy może być samochód, który nigdy nie był należycie zdezynfekowany, a jest wyposażony w klimatyzację.

Specjalistycznej dezynfekcji wymagają również samochody związane ze służbą publiczną. Karetki pogotowia, autobusy, czy radiowozy policyjne są szczególnie narażone na rozwój bakterii i wirusów. Dlatego bardzo ważne jest zdezynfekowanie pojazdu, z którego cały czas korzystają nowe, obce osoby. Na szczególną uwagę zasługują także samochody, których przeznaczeniem jest przewożenie żywności. To oczywiste, że chcemy jeść zdrowo. Jednak czy zastanawiamy się w jakich warunkach transportowana była nasza żywność?

Musisz uwierzyć ekspertom Dezynfeusza – pobieżne czyszczenie samochodu nie wystarcza. Usuwając tylko śmieci i kurz nie pozbędziesz najgroźniejszych wirusów, które niestety są odporne na odkurzacz i niewidoczne dla ludzkiego oka. Potrzebna jest gruntowna dezynfekcja. 

Aby dezynfekcja była przeprowadzona w sposób dokładny, należy to zadanie powierzyć ekspertom. Musisz uważać – to, że jakaś firma ma w swojej ofercie dezynfekcję pojazdów, nie oznacza, że używa naprawdę skutecznych środków oraz taka informacja wcale nie daje Ci pewności, że firma ta odpowiedzialnie przeprowadza usługę. Przeprowadzanie dezynfekcji wiążę się z wykorzystaniem silnych środków chemicznych, dlatego przed wybraniem firmy DDD, koniecznie sprawdź jej opinie i kwalifikacje! Prawdziwych ekspertów poznasz m.in. po tym, że udzielą Ci gwarancji na wykonany zabieg. Jest to dowód ich profesjonalizmu i skuteczności.

Jednak wcale nie musisz daleko szukać. Firma Dezynfeusz oferuje profesjonalną dezynfekcję pojazdów. Jej specjaliści oczyszczą wnętrze Twojego samochodu szybko, skutecznie i dyskretnie.  A Ty nie będziesz musiał się obawiać, że zostaniesz pozbawiony środka transportu. Nawet nie spodziewasz się jak ekspresowo realizujemy takie zlecenia! Dezynfekcja z Dezynfeuszem to idealne rozwiązanie. I musisz się o tym przekonać!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.