SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na dezynfekcję pojazdów

Dlaczego powinniśmy dezynfekować pojazdy? Przede wszystkim po to, aby pozbyć się bakterii i zabrudzeń, które mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie! Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak szkodliwy może być samochód, który nigdy nie był należycie zdezynfekowany, a jest wyposażony w klimatyzację.

Specjalistycznej dezynfekcji wymagają również samochody związane ze służbą publiczną. Karetki pogotowia, autobusy, czy radiowozy policyjne są szczególnie narażone na rozwój bakterii i wirusów. Dlatego bardzo ważne jest zdezynfekowanie pojazdu, z którego cały czas korzystają nowe, obce osoby. Na szczególną uwagę zasługują także samochody, których przeznaczeniem jest przewożenie żywności. To oczywiste, że chcemy jeść zdrowo. Jednak czy zastanawiamy się w jakich warunkach transportowana była nasza żywność?

Musisz uwierzyć ekspertom Dezynfeusza – pobieżne czyszczenie samochodu nie wystarcza. Usuwając tylko śmieci i kurz nie pozbędziesz najgroźniejszych wirusów, które niestety są odporne na odkurzacz i niewidoczne dla ludzkiego oka. Potrzebna jest gruntowna dezynfekcja. 

Aby dezynfekcja była przeprowadzona w sposób dokładny, należy to zadanie powierzyć ekspertom. Musisz uważać – to, że jakaś firma ma w swojej ofercie dezynfekcję pojazdów, nie oznacza, że używa naprawdę skutecznych środków oraz taka informacja wcale nie daje Ci pewności, że firma ta odpowiedzialnie przeprowadza usługę. Przeprowadzanie dezynfekcji wiążę się z wykorzystaniem silnych środków chemicznych, dlatego przed wybraniem firmy DDD, koniecznie sprawdź jej opinie i kwalifikacje! Prawdziwych ekspertów poznasz m.in. po tym, że udzielą Ci gwarancji na wykonany zabieg. Jest to dowód ich profesjonalizmu i skuteczności.

Jednak wcale nie musisz daleko szukać. Firma Dezynfeusz oferuje profesjonalną dezynfekcję pojazdów. Jej specjaliści oczyszczą wnętrze Twojego samochodu szybko, skutecznie i dyskretnie.  A Ty nie będziesz musiał się obawiać, że zostaniesz pozbawiony środka transportu. Nawet nie spodziewasz się jak ekspresowo realizujemy takie zlecenia! Dezynfekcja z Dezynfeuszem to idealne rozwiązanie. I musisz się o tym przekonać!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!