SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na dezynfekcję pomieszczeń sanitarnych

Toalety restauracyjne, szpitalne, szkolne, zaplecza sklepów czy hurtowni. Wszyscy wiemy, jak wiele bakterii, wirusów i grzybów czai się w pomieszczeniach sanitarnych. Niektóre z tych organizmów, szczególnie, kiedy posiadają dobre warunki do rozmnażania, potrafią być niezwykle groźne dla zdrowia człowieka.

To oczywiste, że każdy z nas na co dzień stara się utrzymywać czystość pomieszczeń sanitarnych, używając ogólnodostępnych środków myjąco-czyszczących. Są one skuteczne, jednak tylko do pewnego stopnia. Dokładniej mówiąc, ich skuteczność polega na tym, że eliminują widoczny dla oka brud. Niestety, niewidoczne gołym okiem wirusy i bakterie nadal są w doskonałej kondycji i z powodzeniem egzystują w okolicach naszej umywalki czy toalety.

Aby pozbyć się niektórych rodzajów bakterii i wirusów, konieczne jest użycie specjalnych metod i silnych środków, dostępnych tylko dla profesjonalnych firm sprzątających. Stosowanie takich rozwiązań przynosi efekty – 100% wirusów i bakterii zostaje zlikwidowanych i w ten sposób pomieszczenia sanitarne stają się w pełni przyjazne dla ich użytkowników.

 

W tym celu należy skorzystać z profesjonalnie przeprowadzonej dezynfekcji. To ważne, aby wybrać do tego zadania odpowiedzialnych i doświadczonych specjalistów. Dlatego eksperci Dezynfeusza przestrzegają przed pseudo-fachowacami! Jedynie wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza z zakresu chemii uprawniają do dezynfekowania pomieszczeń.

Jednak nie musisz szukać profesjonalnych firm i tracić czas na sprawdzanie ich kompetencji. Eksperci Dezynfeusza z pewnością okażą się dla Ciebie najlepszym wyjściem, ponieważ przeprowadzają takie zabiegi od wielu lat oraz cieszą się samymi pozytywnymi opiniami! Skorzystanie z ich pomocy daje 100% pewność, że pozbędziesz się szkodliwych organizmów oraz nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Dobrze jest mieć idealne rozwiązania w zasięgu ręki.

Od razu uspokajamy – eksperci firmy Dezynfeusz proponują przeprowadzenie dezynfekcji pomieszczenia sanitarnego z zachowaniem pełnej dyskrecji! Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych spekulacji sąsiadów. Jedyne uczucie, jakie wywoła wizyta ekspertów Dezynfeusza to radość z długotrwałej i higienicznej czystości. 

To oczywiste, że jeśli jesteś właścicielem placówki publicznej, przedszkola, szkoły, restauracji lub jakiejkolwiek innej instytucji, to właśnie na Tobie spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo korzystania z pomieszczeń sanitarnych! Oprócz tego powinieneś zadbać także o zdrowie swoje i swoich domowników, dezynfekując swoją własną łazienkę. Przekonaj się, że to naprawdę proste!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!