SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na dezynfekcję studni

Pewnie spotkałeś się z karteczką „woda niezdatna do picia”. A czy zastanawiałeś się co ten komunikat tak naprawdę oznacza? Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że każda studnia co jakiś czas wymaga przeglądu. Zanieczyszczenie gleby, wirusy i bakterie, które znalazły się w ujęciu – wszystko to może ujemnie wpłynąć na nasze zdrowie. I to właśnie najczęściej stoi za przyczyną braku wody zdatnej do picia.

Zanieczyszczenia naturalne i wirusy to tylko niektóre z czynników wpływających na stan wody. Największy problem pojawia się po powodzi. Wtedy woda może zostać zanieczyszczona chemikaliami spływającymi z pól czy nieczystościami pochodzącymi z szamba.

W takim przypadku, przeprowadzenie dezynfekcji studni jest po prostu obowiązkowe! Woda z takiego źródła pod żadnym pozorem nie nadaje się do spożycia, zarówno dla człowieka jak i zwierząt gospodarskich. Grozi to poważnymi chorobami, a w najlepszym wypadku silnymi infekcjami układu pokarmowego. Nikomu nie życzymy takiego doświadczenia na własnej skórze…

Przeprowadzanie dezynfekcji studni na własną rękę nie gwarantuje nam pozbycia się szkodliwych substancji i drobnoustrojów w 100%. Prawdopodobne jest również to, że możemy użyć niewłaściwych środków lub metod, które tylko pogorszą stan naszej studni. Bo rzeczywiście, telefonując do instytucji zajmującymi się ochroną środowiska, można uzyskać konkretne nazwy preparatów oraz proporcje ich mieszania. Jednak z doświadczeń naszych Klientów jasno wynika, że wymieniane środki są trudno dostępne w sklepach stacjonarnych oraz są sprzedawane w dużych opakowaniach, dlatego ich ceny są naprawdę przerażające. A oprócz tego, korzystanie z silnych środków chemicznych na własną rękę, w niejednym spotkanym przez nas przypadku skończyło się bardzo nieciekawie..

Dlatego stawiając sprawę uczciwie i jasno, otwarcie stwierdzamy, że najlepiej jest sięgnąć po pomoc specjalistów, którzy dysponują profesjonalnymi środkami i urządzeniami. Szybko i skutecznie oczyszczą studnie, nie narażając przy tym nikogo i nie generując wysokich kosztów. A dzięki tak doświadczonym ekspertom jak pracownicy Dezynfeusza, dodatkowo uzyskasz gwarancję 100% satysfakcji i znów będziesz cieszył się krystalicznie czystą wodą.

Dezynfeusz oferuje pełne odkażanie studni i przygotowanie jej na przyjęcie nowej wody, tak abyś nie musiał obawiać się o zdrowie swoje i swoich najbliższych. A zatem jeśli wiesz, że Ty lub Twoi znajomi mogą mieć problem z czystością studni lub co gorsza nigdy jej nie oczyszczali, koniecznie ich uświadom i przekaż nasz numer! Razem możemy zadbać o czystą wodę!

Pamiętaj – dbanie o wodę, nie polega tylko na oszczędzaniu!

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!