SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Jak pozbyć się wilgoci?
Wilgotność w naszych mieszkaniach może być związana z niesprawnym lub wadliwym systemem wentylacyjnym. To własnie odpowiednia wentylacja pomaga utrzymać nasz budynek w odpowiedniej kondycji. Długotrwałe utrzymywanie się wilgoci w naszych domostwach może powodować jednak poważne problemy zdrowotne.

Wilgotność związana jest bezpośrednio z występowaniem pleśni i grzybów. Z pewnością ich obecność nie upiększa naszego mieszkania. Zacieki i plamy związane ze zbyt dużą wilgotnością także rujnują cały estetyzm domostwa.

Często nie jesteśmy w stanie odnaleźć źródła zawilgocenia ścian budynku. Domowe sposoby i próby eliminowania tejże wilgoci także mogą okazać się nieskuteczne. Warto więc poprosić o pomoc fachowców, którzy bezpiecznie i szybko pozbędą się tego poważnego problemu i przywrócą świetność naszemu mieszkaniu.

Najefektywniejszą metoda pozbycia się wilgotności w mieszkaniu jest zastosowanie elektroosmozy. Zabieg ten szczególnie przydatny może być dla domostw ulokowanych na parterze. To właśnie takie lokale narażone są na występowanie wilgotności kapilarnej, która to zaciągana jest z wód gruntowych.

Elektroosmoza pozwoli na usunięcie całej wody ze ścian, dzięki wypychaniu jej i automatycznemu osuszaniu. Po przeprowadzeniu zabiegu elektroosmozy, dokonywane jest również odgrzybianie powierzchni. Dzięki czemu eliminowane są wszystkie groźne dla zdrowia mikroorganizmy.

Nie podejmuj walki na własną rękę. Szkoda czasu i pieniędzy! Pamiętaj o swoim zdrowiu, nie dopuść, by w Twoim mieszkaniu rozwinęły się groźne bakterie i grzyby! Skontaktuj się z pracownikami firmy Dezynfeusz, a zadbają oni o Twoje bezpieczne schronienie i wyeliminują wilgoć ze ścian!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!