Osuszanie budynków Chorzów

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Chorzów

Niniejsza oferta skierowana jest do mieszkańców Śląska, a konkretnie do wszystkich mieszkańców Chorzowa! Zostań z nami i zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną właśnie do Ciebie!

Masz problem z zalanym mieszkaniem, biurem, lokalem? Normy wilgoci są o dużo za wysokie, a co za tym idzie zaczynasz mieć problemy z domem? Może prowadzisz działalność i szukasz firmy, która doprowadzi do porządku podmokły biurowiec? 
Bez obaw! Nie musisz dalej szukać – Dezynfeusz! Firma, która w mig usunie Twój problem.
 
Zatrzymajmy się jednak na samym problemie zalania i wilgoci.
Problem z którym borykasz się Ty i wielu innych mieszkańców naszego kraju, powstaje bardzo szybko wystarczy, że mamy do czynienia z załamaniem pogody i są długotrwałe ulewne deszcze, co gorzej jak wystąpi powódź; nastąpi awaria rury, zaworu, lub innego przedmiotu zawierającego sporą ilość wody lub zwyczajnie w budynku brakuje izolacji cieplnej. Te wszystkie sytuacje to sprawka naszego problemu, który jest uciążliwy, a co gorsza ciężki do samodzielnej likwidacji.

Pamiętaj! Zalana lub zawilgocona powierzchnia obiektu prowadzi do powstania kolejnych następstw jakimi są zagrzybienie ścian i sufitów, osłabienie konstrukcji technicznej budynku, a przede wszystkim pogorszenia Twojego stanu zdrowia. 

Nie czekaj aż będzie za późno. Nie pozwól aby obecny problem przekształcił się w dużo gorszy oraz bardziej kosztowniejszy niż ten obecny z który właśnie się borykasz.

Kim jesteśmy? Dezynfeusz! Firma zajmująca się skutecznym usuwaniem wilgoci i zalań. Dzięki nabytemu doświadczeniu mogliśmy poszerzyć swoją działalność o kolejne województwa i miasta. Tak też dziś kierujemy swoją ofertę do mieszkańców Chorzowa. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, a nasi pracownicy to najlepiej wyszkolony kadra w kraju. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Gdy przyjeżdżam na miejsce pracy, dokonujemy oględzin i dobieramy ilość sprzętu do sytuacji.

Widzisz? Dezynfeusz to 100% skuteczność w 100% bezpieczeństwie!

Uwaga! W czasie koronawirusa działamy w ograniczonych zespołach dwuosobowych, w strojach specjalistycznych, przestrzegając najwyższych standardów narzuconych przez sanepid i ministerstwo zdrowia. Po zakończonej pracy wykonujemy dodatkowo ozonwanie, które skutecznie likwiduje wirusy i bakterie z Twojego otoczenia.

Czas aby podjąć decyzję! Wybierzesz pewność oraz skuteczność? 
Zadzwoń jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zlikwidujemy nawet problem ze starych podmokłych kamienic i budynków!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin