Osuszanie budynków Chorzów

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Chorzów

Niniejsza oferta skierowana jest do mieszkańców Śląska, a konkretnie do wszystkich mieszkańców Chorzowa! Zostań z nami i zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną właśnie do Ciebie!

Masz problem z zalanym mieszkaniem, biurem, lokalem? Normy wilgoci są o dużo za wysokie, a co za tym idzie zaczynasz mieć problemy z domem? Może prowadzisz działalność i szukasz firmy, która doprowadzi do porządku podmokły biurowiec? 
Bez obaw! Nie musisz dalej szukać – Dezynfeusz! Firma, która w mig usunie Twój problem.
 
Zatrzymajmy się jednak na samym problemie zalania i wilgoci.
Problem z którym borykasz się Ty i wielu innych mieszkańców naszego kraju, powstaje bardzo szybko wystarczy, że mamy do czynienia z załamaniem pogody i są długotrwałe ulewne deszcze, co gorzej jak wystąpi powódź; nastąpi awaria rury, zaworu, lub innego przedmiotu zawierającego sporą ilość wody lub zwyczajnie w budynku brakuje izolacji cieplnej. Te wszystkie sytuacje to sprawka naszego problemu, który jest uciążliwy, a co gorsza ciężki do samodzielnej likwidacji.

Pamiętaj! Zalana lub zawilgocona powierzchnia obiektu prowadzi do powstania kolejnych następstw jakimi są zagrzybienie ścian i sufitów, osłabienie konstrukcji technicznej budynku, a przede wszystkim pogorszenia Twojego stanu zdrowia. 

Nie czekaj aż będzie za późno. Nie pozwól aby obecny problem przekształcił się w dużo gorszy oraz bardziej kosztowniejszy niż ten obecny z który właśnie się borykasz.

Kim jesteśmy? Dezynfeusz! Firma zajmująca się skutecznym usuwaniem wilgoci i zalań. Dzięki nabytemu doświadczeniu mogliśmy poszerzyć swoją działalność o kolejne województwa i miasta. Tak też dziś kierujemy swoją ofertę do mieszkańców Chorzowa. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, a nasi pracownicy to najlepiej wyszkolony kadra w kraju. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Gdy przyjeżdżam na miejsce pracy, dokonujemy oględzin i dobieramy ilość sprzętu do sytuacji.

Widzisz? Dezynfeusz to 100% skuteczność w 100% bezpieczeństwie!

Uwaga! W czasie koronawirusa działamy w ograniczonych zespołach dwuosobowych, w strojach specjalistycznych, przestrzegając najwyższych standardów narzuconych przez sanepid i ministerstwo zdrowia. Po zakończonej pracy wykonujemy dodatkowo ozonwanie, które skutecznie likwiduje wirusy i bakterie z Twojego otoczenia.

Czas aby podjąć decyzję! Wybierzesz pewność oraz skuteczność? 
Zadzwoń jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zlikwidujemy nawet problem ze starych podmokłych kamienic i budynków!

Szukasz osuszania budynków swoim mieście?

Znajdź go tutaj:

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.