Osuszanie budynków Olkusz

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Opinie klientów

Polecam usługi tej firmy! Urzekli mnie profesjonalną usługą, konkretnym podejściem do tematu i idealną organizacją działania. Jeśli będę się do kogoś zwracał w przyszłości to na pewno do nich.

Marcin

Kierowca

Po miesiącach walk z prusakami w łazience wreszcie pozbyłem się problemu. Gdybym wiedział, że to takie proste i tanie, to już wcześniej poprosiłbym o pomoc.

Janusz

Firma godna polecenia!! Szybko rozwiązali problem insektów i jeszcze zabezpieczyli cały budynek przed ich powrotem! Inne firmy powinny brać z nich przykład.

Kasia

Nauczycielka

Osuszanie budynków Olkusz

Masz problem z zalanym mieszkaniem, biurem, lokalem? Normy wilgoci są o dużo za wysokie, a co za tym idzie zaczynasz mieć problemy z domem? Może prowadzisz działalność i szukasz firmy, która doprowadzi do porządku podmokły biurowiec? 
Bez obaw! Nie musisz dalej szukać – Dezynfeusz! Firma, która w mig usunie Twój problem. 

Zatrzymajmy się jednak na samym problemie zalania i wilgoci.
Jak wiadomo problem wilgoci i zalania występuje w przypadku nadmiernej ilości wody, czy to przez warunki atmosferyczne, czy też usterki i awarie rur, rurociągów. Zdarza się jednak, że podczas budowania domów/budynków przy nadmiernej ilości opadów wychodzi wilgoć i tworzą się tzw. mostki termiczne, które są często powodem powstania kolejnych problemów związanych z wydłużeniem czasu budowy i goniącymi terminami. Jednak to nie jedyne komplikacje jakie powstają przez wilgoć lub zalanie.
Zalana lub zawilgocona powierzchnia obiektu prowadzi do powstania kolejnych następstw jakimi są zagrzybienie ścian i sufitów, osłabienie konstrukcji technicznej budynku, a przede wszystkim pogorszenia Twojego stanu zdrowia. 

Nie czekaj aż będzie za późno. Nie pozwól aby obecny problem przekształcił się w dużo gorszy oraz bardziej kosztowniejszy niż ten obecny z który właśnie się borykasz.

Kim jesteśmy? Dezynfeusz! Firma zajmująca się skutecznym usuwaniem wilgoci i zalań. Dzięki nabytemu doświadczeniu mogliśmy poszerzyć swoją działalność o kolejne województwa i miasta. Tak też dziś kierujemy swoją ofertę do mieszkańców Olkusza. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, a nasi pracownicy to najlepiej wyszkolony kadra w kraju. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Gdy przyjeżdżam na miejsce pracy, dokonujemy oględzin i dobieramy ilość sprzętu do sytuacji.

Widzisz? Dezynfeusz to 100% skuteczność w 100% bezpieczeństwie!

Uwaga! W czasie koronawirusa działamy w ograniczonych zespołach dwuosobowych, w strojach specjalistycznych, przestrzegając najwyższych standardów sanepidarnych.

Czas aby podjąć decyzję! Wybierzesz pewność oraz skuteczność? 
Zadzwoń jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. Zobacz jaki prezent daliśmy potrzebującej rodzinie.

Nasz artykuł o jednym z najniebezpieczniejszych grzybów na stronie National Geographic Polska: Niebezpieczny grzyb domowy - Serpula lacrymans

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.