Osuszanie budynków Chrzanów

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Chrzanów

Mieszkańcu Chrzanowa firma Dezynfeusz kieruje dziś ofertę osuszania budynków właśnie w Twoim mieście! Dlatego jeżeli walczysz z wilgocią lub zalaniem bądź chcesz zlikwidować wilgoć z podmokłego budynku koniecznie się z nami skontaktuj!

Kilka słów o samym problemie wilgoci i zalań!

Jak wiadomo zarówno wilgoć i zalanie wiąże się z nadmiarem wody w otoczeniu. Przekroczenie norm wilgoci, nadmierne opady deszczu powodują, że powstają nasze problemy. Niestety sama wilgoć nie jest tak dużym problemem jak konsekwencje, które towarzyszą nie usuwaniu jej. Takimi konsekwencjami są osłabienie konstrukcji technicznej budynku, pojawienie się oraz rozprzestrzenianie grzyba i pleśni, a co najważniejsze pogarsza się Twój stan zdrowia.

Zadbaj o swoją przyszłość już dziś, a my zlikwidujemy Twój problem w mgnieniu oka!

Zapytasz kim jesteśmy?

Odpowiedź jest następująca – Dezynfeusz. Firma, która oferuje usługi osuszania budynków na szeroką skalę. Dzięki nabytemu doświadczeniu poszerzyliśmy swoją działalność o miasto Chrzanów. Na swoim wyposażeniu posiadamy najlepsze osuszacze, które zlikwidują wilgoć z każdego pomieszczenia. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami, likwidujemy wilgoć nie tylko z małych pomieszczeń lub lokali; usuwamy wilgoć na szeroką skalę czyli z całych starych podmokłych budynków, kamienic. Przestrzegamy wszelkich zasad BHP. Kiedy przyjeżdżamy do klienta robimy rozpoznanie i dobieramy ilość sprzętu do sytuacji. Tak aby nasza praca była 100% skuteczna i trwała jak najkrócej. Dla Nas liczy się Twój czas i satysfakcja!

UWAGA! W dobie pandemii koronawirusa pracujemy w ograniczonych zespołach dwuosobowych. Zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa, pracujemy w specjalistycznych strojach. Kiedy skończymy pracę przeprowadzamy ozonowanie, które likwiduje wirusy oraz bakterie z otoczenia.

Wybierz Dezynfeusza na pewno nie pożałujesz! Wystarczy tylko, że zadzwonisz i zamówisz wizytę! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i dojedziemy do każdego zakątka Chrzanowa!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice