Osuszanie budynków Tychy

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Tychy

Mieszkańcu Tych firma Dezynfeusz kieruje dziś ofertę osuszania budynków i wszelkich powierzchni mieszkalnych oraz użytkowych właśnie w Twoim mieście! Jeżeli jesteś więc jedną z tych osób, która walczy obecnie z wilgocią lub zalaniem bądź chcesz zlikwidować wilgoć z podmokłego budynku koniecznie się z nami skontaktuj! Zlikwidujemy Twój problem w mgnieniu oka!

Kilka słów o samym problemie wilgoci i zalań! Gdyż z ich powodu tutaj jesteśmy! Zalanie i wilgoć to problemem, który nie zawsze nas dotyczy, jednak w każdej chwili możemy stać się ich ofiarami. Otóż by doszło do zalania, bądź prościej by wytworzyła się wilgoć nie trzeba długo czekać. Wszystkie awarie rur, zaworów; brak izolacji cieplnej, która prowadzi do wytworzenia się mostków termicznych; zła pogoda i związane z nią ulewne deszcze, powódź. Wszystkie powyższe sytuacje prowadzą właśnie do wytworzenia się wilgoci i zalań pomieszczeń. Nie wielu jednak ma pojęcie o tym, że zalanie i wilgoć prowadzą do wytworzenia się kolejnych konsekwencji. Należą do nich osłabienie konstrukcji technicznej budynku, powstanie grzyba i pleśni, opóźnienia w pracach budowlanych, osłabienie Twojej odporności.

Nie trać więc czasu, wybierz swoje zdrowie i czas postaw na specjalistów od osuszania, postaw na Dezynfeusza!

Zapytasz się kim właściwie jesteśmy? Odpowiedź jest bardzo prosta nazywamy się – Dezynfeusz! Jesteśmy firmą, która oferuje usługi osuszania budynków na szeroką skalę. Dzięki nabytemu doświadczeniu poszerzyliśmy swoją działalność o kolejne miasto województwa śląskiego jakim są Tychy. Na swoim wyposażeniu posiadamy najlepsze osuszacze, które zlikwidują wilgoć z każdego pomieszczenia, a ich ilość jest na tyle wystarczająca, aby usnąć problem wilgoci i zalania nawet z całych budynków, podmokłych kamienic itp. Współpracujemy z klientem indywidualnym  oraz z firmami. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Kiedy przyjeżdżamy do klienta robimy rozpoznanie i dobieramy ilość sprzętu do zaistniałej sytuacji. Wszystko odbywa się tak aby nasza praca była 100% skuteczna i trwała jak najkrócej. Dla Nas liczy się Twój czas i satysfakcja!

WAŻNY KOMUNIKAT! W dobie pandemii koronawirusa pracujemy w ograniczonych zespołach dwuosobowych. Zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa, pracujemy w specjalistycznych strojach. Kiedy skończymy pracę przeprowadzamy ozonowanie, które likwiduje wirusy oraz bakterie z otoczenia. Widzisz szanujemy Twoje i swoje zdrowie.

Zadzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice