Dezynfekcja pomieszczeń na Śląsku, w Poznaniu, w Łodzi oraz we Wrocławiu

 Dezynfekcja mieszkań, pomieszczeń i domów. 

Dezynfekcja, jako sposób zwalczania mikroorganizmów szkodliwych dla zdrowia i życia człowieka, jest zaawansowanym procesem, którego skuteczność i efekty determinowane są prawidłowym przeprowadzeniem usługi. Wszyscy nasi specjaliści są osobami, przed którymi dezynfekcja nie ma tajemnic.

Nasze usługi są skierowane do Klientów ze Śląska, Poznania, Wrocławia i Łodzi, którzy szukają wsparcia w zakresie profesjonalnego odkażania. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami oraz instytucjami.

Dezynfekcja mieszkania, domu i pomieszczeń.

Przeprowadzana przez nas dezynfekcja obejmuje kompleksowe odkażanie wszelkiego rodzaju pomieszczeń, magazynów, mieszkań, domów i budynków, również dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych, szkół, przedszkoli, hoteli, sklepów, restauracji, biur, piwnicy pomieszczeń po osobach zmarłych i niedawno chorych, obiektów związanych z transportem zwierząt i ludzi, magazynów, ścieków, mebli.

Specjaliści wyznaczeni do przeprowadzenia dezynfekcji u Klienta przeprowadzają, w pierwszej kolejności, analizę sytuacji i na jej podstawie dobierają zestaw metod dezynfekcji. W szerokim wachlarzu sposobów, które wykorzystują fachowcy zatrudnieni w naszej firmie, znajdują się metody chemiczne i fizyczne, które opierają się odpowiednio o dezynfekcję chemikaliami oraz wysoką temperaturą lub parą wodną.

Wykonujemy dezynfekcje domów, pomieszczeń, mieszkań po:

 • śmierci
 • świerzbie
 • chorobie
 • covid
 • kocie
 • koronawirusie
 • po pasożytach
 • po zwłokach
 • po śmierci
 • po trupie
 • po zalaniu
 • po chorym
 • po zalaniu fekaliami
 • po gołębiach
 • po zgonie
 • po zmarłych
 • po wirusach
 • po zwłokach

Ile kosztuje i jaka jest cena dezynfekcji pomieszczenia, domu czy mieszkania?

Oferowana przez nas usługa dezynfekcji, jest wyceniana indywidualnie, ponieważ do tego procesu wykorzystujemy różne preparaty, urządzenia oraz zespół, dlatego dokładną wycenę przygotowujemy w oparciu o dostarczony przez klienta zakres prac i problemów z jakimi się boryka. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą dezynfekcji pomieszczeń, skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas już teraz na nr 732 081 245 .

Dlaczego dezynfekcja jest ważna?

Ten rodzaj usługi jest bardzo istotny jeśli chcemy zadbać o zdrowie nasze lub bliskich. Jeśli borykasz się z problemem wirusów, nieprzyjemnych zapachów, problemami alergicznymi lub doskwiera Ci wilgoć w domu, ten rodzaj usługi sprawi że twoje pomieszczenie, dom czy mieszkanie zostanie pozbawione bakterii, grzybów i nieprzyjemnych zapachów. Oferujemy kompleksowe oczyszczanie, osuszanie i dezynfekcję pomieszczeń. Posiadamy wszystkie niezbędne urządzenia i preparaty by pozbyć się wszystkich przyczyn nieprzyjemnych zapachów, wirusów i grzybów. Dbamy również o to by po naszej wizycie pomieszczenie pozostało czyste, odświeżone i pozbawione bakterii i drobnoustrojów. Zadbaj o swój zdrowie już dziś i wybierz dezynfekcje swojego pomieszczenia.

Czy trzeba dezynfekować lokale mieszkalne?

Na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź. TAK! Utrzymanie czystości w mieszaniu, domu, biurze, hotel, firmie, magazynie czy piwnicy wymaga zaangażowania i pilnowania by grzyby, bakterie i wirusy nie pojawiły się na ścianach, podłodze, suficie. Usługa dezynfekcji pozwala uniknąć tego typu problemów i powoduje że czujemy się lepiej i pewniej w takich pomieszczeniach.

Nasi specjaliści z doświadczeniem przeprowadzą dezynfekcję w twoim pomieszczeniu. Nasz zespół posiada odpowiednią wiedzę i wykona pracę z najwyższymi standardami. 

Dezynfekcja przedstawiona w naszej ofercie jest wielofazową usługą, która uwzględnia odkażanie profilaktyczne, ogniskowe oraz końcowe. Przed wykonaniem procesu odkażania, uwzględnia się czynniki, które mają wpływ na dobór odpowiedniej metody – rodzaj zakażenia, obiekt poddawany dezynfekcji oraz najbliższe otoczenie. Upewniamy się, że oferowana przez nas usługa jest całkowicie bezpieczna dla mieszkańców lub użytkowników pomieszczenia czy też budynku oraz że przeprowadzana jest ona zgodnie z wszelkimi obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Dezynfekcja w Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz. 

Dezynfekcja w dużych miastach nie jest dla nas problemem. Nasza firma świadczy usługi w wielu miastach w tym w Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie i Bydgoszczy. 

Gwarantujemy 100% satysfakcji z przeprowadzanej dezynfekcji – podążając za najbardziej wymagającymi standardami upewniamy się, że usługi przez nas przeprowadzane to przykład profesjonalizmu i odpowiedzialności.

Niezależnie czy twoje mieszkanie, dom znajduje się w takim mieście jak Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Łódź czy Kraków, nasza firma Dezynfeusz dotrze do Ciebie. Zadzwoń i zamów usługę już dziś. 

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.