DEZYNFEKCJA

Oferowane przez nas usługi dezynfekcyjne skupiają się na walce ze stanowiącymi zagrożenie dla zdrowia grzybami, wirusami oraz bakteriami.
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Dezynfekcja pomieszczeń na Śląsku, w Poznaniu, w Łodzi oraz we Wrocławiu

Dezynfekcja, jako sposób zwalczania mikroorganizmów szkodliwych dla zdrowia i życia człowieka, jest zaawansowanym procesem, którego skuteczność i efekty determinowane są prawidłowym przeprowadzeniem usługi. Wszyscy nasi specjaliści są osobami, przed którymi dezynfekcja nie ma tajemnic.

Nasze usługi są skierowane do Klientów ze Śląska, Poznania, Wrocławia i Łodzi, którzy szukają wsparcia w zakresie profesjonalnego odkażania. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami oraz instytucjami.

Przeprowadzana przez nas dezynfekcja obejmuje kompleksowe odkażanie wszelkiego rodzaju pomieszczeń i budynków, wliczając w to pomieszczenia sanitarne, szkoły, przedszkola, hotele, restauracje, pomieszczenia po osobach zmarłych i niedawno chorych, obiektów związanych z transportem zwierząt i ludzi, magazynów oraz mebli.

Specjaliści wyznaczeni do przeprowadzenia dezynfekcji u Klienta przeprowadzają, w pierwszej kolejności, analizę sytuacji i na jej podstawie dobierają zestaw metod dezynfekcji. W szerokim wachlarzu sposobów, które wykorzystują fachowcy zatrudnieni w naszej firmie, znajdują się metody chemiczne i fizyczne, które opierają się odpowiednio o dezynfekcję chemikaliami oraz wysoką temperaturą lub parą wodną.

Dezynfekcja przedstawiona w naszej ofercie jest wielofazową usługą, która uwzględnia odkażanie profilaktyczne, ogniskowe oraz końcowe. Przed wykonaniem procesu odkażania, uwzględnia się czynniki, które mają wpływ na dobór odpowiedniej metody – rodzaj zakażenia, obiekt poddawany dezynfekcji oraz najbliższe otoczenie. Upewniamy się, że oferowana przez nas usługa jest całkowicie bezpieczna dla mieszkańców lub użytkowników pomieszczenia czy też budynku oraz że przeprowadzana jest ona zgodnie z wszelkimi obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Gwarantujemy 100% satysfakcji z przeprowadzanej dezynfekcji – podążając za najbardziej wymagającymi standardami upewniamy się, że usługi przez nas przeprowadzane to przykład profesjonalizmu i odpowiedzialności.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Google

opinia-google

Google

opinia-google-2
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.