skuteczne-zwalczanie-kornikow-specjalista

Wybierz skutecznego i sprawdzonego fachowca z gwarancją!

Skuteczne zwalczanie korników w domu

Zadzwoń teraz i zajmij pierwszy wolny termin!

Działamy bezpiecznie dla drewna

Używane przez nas preparaty nie odbarwiają, ani nie niszczą drewna.

Dajemy pisemną gwarancję

Otrzymasz od nas gwarancję potwierdzoną pisemnym protokołem.

Dojazd gratis

Dojeżdżamy za darmo do Twojego miasta i wszystkich miast ościennych.

Referencje naszych Klientów

4,8

skuteczne-zwalczanie-kornikow-opinia-2

Gabriela

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Minęły już dwa lata od zabiegu, a po szkodnikach ani śladu! To dowód, że fumigacja była wykonana wzorowo! Teraz jestem spokojna o mój drewniany dach nad głową. Polecam!
skuteczne-zwalczanie-kornikow-opinia

Krystian

Ocaliłem więźbę i raz na zawsze pozbyłem się szkodników z mojego domu! Jestem bardzo zadowolony z usługi. Wszystko bardzo dokładnie, terminowo i z dużą dbałością o bezpieczeństwo. Każdemu kto się waha, ja szczerze polecam Dezynfeusza!

Skuteczne zwalczanie korników w domu

Przyjeżdżamy do Klienta

Mamy za sobą już tysiące metrów sześciennych uratowanych od szkodników belek, mebli czy konstrukcji dachowych! Nie musisz demontować zaatakowanego drewna, by go zawieźć – my przyjedziemy do Ciebie! Specjaliści sprawią, że korniki znikną w mgnieniu oka!

Dojazd gratis

Dojeżdżamy zupełnie za darmo do dowolnej lokalizacji na Śląsku i w Małopolsce! Jesteś naszym wyjątkowym Klientem i zasługujesz na najwyższą jakość obsługi oraz atrakcyjne rabaty cenowe!

Szczegółowa wycena

Oferujemy swoim Klientom wyjątkowo atrakcyjne ceny. Przed wykonaniem usługi informujemy o dokładnych kosztach zabiegu. Dokonujemy wyceny telefonicznie oraz na miejscu! Zadzwoń i zapytaj o koszt zwalczania korników w domu już teraz!

Lider na rynku

Jesteśmy dużą marką, która działa w każdym mieście w województwie śląskim, małopolskim oraz w innych częściach Polski. Dlatego wybierając nas, wybierasz rozsądnie. Stawiasz na profesjonalne maszyny, doświadczonych specjalistów, bezpieczne środki i maksymalnie skuteczne usuwanie korników w domu! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Bezpieczne dla zdrowia

Jesteśmy ekspertami w walce z kornikami. Dlatego restrykcyjnie przestrzegamy absolutnie wszystkich zasad bezpieczeństwa! Wykorzystujemy tylko te przebadane naukowo środki, które mają certyfikaty! Oprócz tego usuwanie korników w domu odbywa się w sposób w pełni bezpieczny dla domowników – nie musisz się niczym martwić!

Bezpieczne dla drewna

Szybko i skutecznie zlikwidujemy korniki. Używane przez nas preparaty nie odbarwiają, ani nie niszczą drewna. Struktura drewna pozostaje nienaruszona! Oprócz wspaniałych efektów, żadnych innych śladów nie będzie widać!

Punkt ratowania drewna

Posiadamy własne punkty, do których możesz przywieźć zaatakowane przez korniki drewno – chodzi o np. meble lub inne przedmioty, które da się przewozić. To bardzo wygodne – przywozisz chore drewno, a gdy po nie wracasz, po kornikach ani śladu! Zadzwoń i zapytaj o adres!

Zaatakowana więźba!

Ratujemy od korników również całą więźbę dachową! Nasi eksperci za pomocą odpowiednich środków i technik skutecznie likwidują korniki również w elementach konstrukcyjnych budynków. Zanim wydasz majątek na nową więźbę, zadzwoń do nas!

Fumigacja i nie tylko!

Od lat zajmujemy się fumigacją! Sprawdziliśmy to wielokrotnie i wiemy, że dzięki fumigacji szkodniki ukryte nawet głęboko w drewnie nie mają szans! Z powodzeniem fumigujemy również obiekty duże przemysłowe! Ta metoda rozpylania środków chemicznych w formie gazu, pary lub dymu jest bezlitosna dla korników w domu! 

Dla firm również

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy. Usuwamy korniki z pojedynczych mebli, więźb dachowych w domach jednorodzinnych jak i z ogromnych powierzchni przemysłowych! Pomagamy każdemu wreszcie pozbyć się korników z domu! Wystawiamy faktury VAT oraz protokoły wykonania usługi!

100% Gwarancja satysfakcji

Tysiące zadowolonych Klientów, którzy dzięki nam pozbyli się korników z domu to kolejny rzeczywisty dowód najwyższej skuteczności naszych usług! Sprawdzone środki i eksperckie metody sprawiają, że nasze zabiegi są tak skuteczne i dają doskonałe efekty! Oprócz tego zapewniamy wszelką potrzebną dla urzędów dokumentację!

 

Zobacz fragment programu telewizyjnego do którego zostaliśmy zaproszeni jako eksperci.

Wybierz skutecznego i sprawdzonego fachowca z gwarancją!

732 081 245

Zadzwoń teraz i zajmij pierwszy wolny termin!

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. Zobacz jaki prezent daliśmy potrzebującej rodzinie.

Zamów wizytę specjalisty

732 081 245

Obsługa Firm i Instytucji

Obsługa Klientów indywidualnych

Przeczytaj nasze artykuły w znanych serwisach popularnonaukowych

Kliknij w logo aby przejść do artykułu.

skuteczne-zwalczanie-kornikow-certyfikat

Odpowiedzialność

Nasi specjaliści posiadają obowiązkowe uprawnienia związane z profesjonalnym i bezpiecznym użytkowaniem środków przeznaczonych do usuwania szkodników drewna zgodnie z rozporządzeniem zatwierdzonym przez Ministerstwo Rolnictwa i Państwową Inspekcję (PIORIN).

Wybierz skutecznego i sprawdzonego fachowca z gwarancją!

Zadzwoń teraz i zajmij pierwszy wolny termin!

Możesz również zapytać o inne nasze usługi. Wystarczy zadzwonić!

732 081 245kontakt@dezynfeusz.pl

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.