ZWALCZANIE PLUSKIEW WROCŁAW

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się pluskiew? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Zwalczanie Pluskiew Wrocław – Odpluskwianie

Masz podejrzenia, że w Twoim mieszkaniu zadomowiły się pluskwy? A może jesteś właścicielem obiektu wypoczynkowego i obawiasz się, że nieproszeni goście zepsują opinie Twojego pensjonatu? Jeszcze kilkanaście lat temu pluskwy uchodziły za prawie wytępione, jednak wraz z rozwojem transportu międzynarodowego oraz turystyki zagranicznej, problem tych insektów powrócił. Obecnie pluskwy możemy spotkać wszędzie – w środkach komunikacji zbiorowej, pięciogwiazdkowych hotelach, restauracjach, kinach, szpitalach oraz prywatnych mieszkaniach i domach. Jak walczyć z tym problemem? Przede wszystkim nie próbuj pozbyć się pluskiew „na własną rękę”, zamiast tego skontaktuj się z profesjonalną firmą dezynsekcyjną Dezynfeusz.

Jak rozpoznać pluskwę domową?

Pluskwa domowa to niewielki owad żywiący się krwią zwierząt ciepłokrwistych (ulubionym żywicielem tych owadów jest człowiek). Zidentyfikowanie pluskwy jest niezwykle trudne, ponieważ ich rozmiary nigdy nie przekraczają 6 minimetrów długości. Do tego pluskwy stronią od wszelkich źródeł światła, dlatego żywe osobniki możesz zaobserwować wyłącznie w nocy. W związku z tym pierwszym sygnałem, który świadczy o pojawieniu się pasożytów, są charakterystyczne ślady ukąszeń. Pamiątką po ukąszeniu pluskwy domowej są swędzące plamki, które bardzo często układają się w kształt linii prostej lub trójkąta.

Jeśli chcesz spróbować odnaleźć źródło pluskiew, przyjrzyj się dokładnie najbliższemu otoczeniu łóżka. Najczęstszymi kryjówkami tych owadów są ramy łóżek, materace, zasłony, szczeliny ścian lub parkietów, uszkodzone tapety, ramy obrazów oraz lustra.

Skuteczne usuwanie pluskiew (odpluskwianie) we Wrocławiu i okolicy

Pluskwy to uporczywy i wstydliwy problem. Choć owady te nie przenoszą żadnych chorób, to ich dotkliwe ukąszenia wywołują strach i obrzydzenie. Obecność insektów w renomowanym hotelu czy wykwintnej restauracji może skutecznie zrujnować opinię miejsca i odstraszyć wszystkich potencjalnych gości. Niestety zwalczenie pluskiew nie jest proste. Środki, które możesz kupić w drogeriach, nie poradzą sobie z jajami i larwami owadów. Jedynym stuprocentowo skutecznym sposobem na zwalczenie tych pasożytów jest zatrudnienie firmy Dezynfeusz. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w eliminacji pluskiew, dlatego doskonale wiedzą, gdzie szukać tych owadów i jakie środki zastosować, by pozbyć się problemu raz na zawsze.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Do kontaktu zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolicznych miast.

 

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200