Gwarancja

Nieustannie powtarzamy, że to zadowolenie naszych Klientów jest celem, do którego dążymy każdego dnia naszej pracy. Właśnie dla nich się rozwijamy i to do nich dostosowujemy naszą ofertę. Gwarancja satysfakcji, którą możemy zaoferować, jest efektem ciężkiej pracy nad jakością naszych usług.

Gwarantujemy sto procent zadowolenia z naszej pomocy, ponieważ jesteśmy pewni, że staniemy na wysokości każdego zadania. Kompleksowe rozwiązania są naszymi ulubionymi. Sięgamy do źródła problemu i eliminujemy je w pierwszej kolejności. Dbamy o trwałość efektów naszej pracy. Wszystko, co robimy, robimy z myślą o indywidualnych potrzebach naszych Klientów.

Podstawą dawanej przez nas gwarancji jest szczerość: z szacunku do Klienta, rzetelnie i odpowiedzialnie oceniamy sytuację, a następnie opracowujemy plan działania, który sprawdzi się najlepiej. W naszej branży nie ma miejsca na puste obietnice – w ich miejsce stawiamy na profesjonalizm i ciężką pracę nad efektami, które spełniają wymagania Klientów.

Jesteśmy najlepszą opcją dla wszystkich osób, które poszukują niezrównanych specjalistów. Tworzymy firmę, która nie tylko dba o otoczenie swoich Klientów – dbamy także o nich samych.

Zatrudniamy wybitnych specjalistów

Z myślą o naszych Klientach wybieramy tylko najbardziej doświadczonych i utalentowanych fachowców, którzy nieustannie dokształcają się i uzupełniają swoje umiejętności

Korzystamy z markowych środków

Nie wierzymy w tanie rozwiązania – współpracujemy z dystrybutorami najlepszych środków, które dostępne są tylko dla fachowców z branży DDD. Wiemy, że oferujemy naszym Klientom to, co pewne i bezpieczne.

Stawiamy na dyskrecję

Dzięki nieoznakowanym pojazdom gwarantujemy anonimowość naszych działań. Nie ma potrzeby martwić się o to, że niepożądane osoby dowiedzą się o problemach naszych Klientów, nieważne, czy dotyczą one myszy w kuchni czy nieprzyjemnego zapachu w łazience.

Stawiamy na indywidualne podejście

Nie ma dwóch takich samych mieszkań i takich samych zleceń; dbamy o to, by dostosować środki metody do danej sytuacji, maksymalizując ich skuteczność i trwałość efektów.

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200