ZWALCZANIE PLUSKIEW KRAKÓW

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się pluskiew? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Zwalczanie Pluskiew Kraków

Podejrzewasz, że w Twoim domu lub obiekcie wypoczynkowym w Krakowie zalęgły się pluskwy? Nie czekaj, aż insekty dotkliwie pogryzą wszystkich domowników lub gości pensjonatu i od razu wezwij profesjonalną pomoc – firmę Dezynfeusz. Dlaczego nie powinieneś działać „na własną rękę”? Samodzielna walka z pluskwami nigdy nie przynosi pozytywnych rezultatów. To wyjątkowo małe insekty, które żerują głównie w nocy, a na kryjówki wybierają trudno dostępne miejsca. Na domiar złego, pluskwy rozmnażają się w błyskawicznym tempie, a im więcej pluskw, tym większy problem.

Gdzie można spotkać pluskwę domową?

Jeszcze kilkanaście lat temu pluskwy uchodziły za prawie wytępione pasożyty, jednak dynamiczny rozwój transportu i turystyki międzynarodowej przywrócił problem tych insektów. Dzisiaj pluskwy możemy spotkać w każdym miejscu – w pięciogwiazdkowym hotelu, wykwintnej restauracji, kinie, szpitalu, przedszkolu, tramwaju, pociągu czy samolocie. Wbrew powszechnej opinii pluskwy nie pojawiają się wyłącznie w miejscach brudnych. Owady te doskonale czują się w zadbanych i czystych mieszkaniach, do których trafiają, przyczepiając się do naszej odzieży lub bagażu.

Jak rozpoznać pluskwę domową?

Pluskwa domowa to niewielkich rozmiarów owad (jego długość nigdy nie przekracza 6 mm), który żywi się krwią zwierząt ciepłokrwistych, w tym ludzi. Ze względu na niewielkie rozmiary i blado-brązowy kolor zidentyfikowanie tego pasożyta jest niezwykle trudne. Co gorsza, pluskwy stronią od wszelkich źródeł światła, dlatego żerują głównie w nocy. W ciągu dnia pozostają w ciężko dostępnych kryjówkach – ramach łóżek, materacach, szczelinach ścian, ramach obrazów czy pod uszkodzonymi tapetami.

Jak w takim razie sprawdzić, czy mamy do czynienia z pluskwami? O ich obecności może świadczyć charakterystyczny, słodkawy zapach, który wydzielają te insekty. Poza tym w okolicy łóżka możemy znaleźć czarne lub ciemnoczerwone plamki, będące odchodami pasożytów. Dobitnym dowodem na sąsiedztwo pluskiew są jednak pojawiające się w nocy ślady ugryzień. Ukąszenia tych insektów mają charakterystyczny układ – 2 lub 3 ugryzień składających się w linię prostą lub kształt trójkąta.

Skuteczne zwalczanie pluskiew w Krakowie

Masz problem z pluskwami? W takim razie zadzwoń do specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zwalczaniu różnych pasożytów i szkodników. Firma Dezynfeusz stosuje skuteczne i bezpieczne metody usuwania pluskiew z prywatnych mieszkań, szpitali, szkół, hoteli, restauracji czy innych obiektów. Działamy na terenie całego Krakowa oraz miast ościennych. Chcesz skorzystać z naszych usług? Zadzwoń już dziś, zapraszamy do kontaktu!

 

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200