ZWALCZANIE PLUSKIEW POZNAŃ

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się pluskiew? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Zwalczanie Pluskiew Poznań – Odpluskwianie

Podejrzewasz, że w Twoim mieszkaniu zalęgły się pluskwy? A może jesteś właścicielem pensjonatu i obawiasz się nieproszonych gości, którzy zrujnują opinię obiektu? Pluskwy to uporczywy problem, z którym możemy spotkać się w domu, hotelu, schronisku, szpitalu, restauracji, samolocie, autobusie czy kinie – wszędzie tam, gdzie znajdują się tłumy ludzi. Jeśli masz obawy, że ten problem dotyczy również Ciebie, koniecznie skontaktuj się ze specjalistyczną firmą dezynsekcyjną z wieloletnim stażem. Oferujemy efektywne i profesjonalne rozwiązania, które pozwalają pozbyć się pluskiew raz na zawsze!

Jak rozpoznać pluskwę domową?

Pluskwa domowa to niewielki i bardzo uciążliwy dla człowieka owad o czerwono-brunatnym, silnie spłaszczonym, owalnym ciele. Jej rozmiary nigdy nie przekraczają 6 mm długości, dlatego dla ludzkiego oka jest praktycznie niezauważalna. Ponadto pluskwy stronią od wszelkich źródeł światła i są aktywne głównie w środku nocy, co dodatkowo utrudnia ich znalezienie i identyfikację. Pierwszym sygnałem, który powinien nas zaniepokoić, są charakterystyczne ślady ukąszeń – swędzące, zaczerwienione plamki, zazwyczaj ułożone w linii prostej lub składające się na kształt trójkąta. Na szczęście poza swędzącym śladem po ukąszeniu, pluskwy nie przenoszą żadnych poważnych bakterii czy wirusów.

Skąd biorą się pluskwy?

Jeszcze kilkanaście lat temu pluskwa domowa była stosunkowo rzadkim szkodnikiem domowym. Niestety wraz z gwałtownym rozwojem komunikacji międzynarodowej problem pluskiew powrócił do polskich domów. Pluskwę możemy przynieść do naszych czterech kątów po wizycie w przedszkolu, szpitalu, miejscu pracy, kinie, restauracji czy hotelu. Nierzadko stanowi ona „pamiątkę z wakacji”, której bardzo trudno się pozbyć. Pluskwa przyczepia się do ubrania lub bagażu żywiciela i razem z nim rozpoczyna podróż powrotną do domu.

Jak skutecznie wyeliminować problem pluskiew?

Jedynym skutecznym sposobem na usunięcie pluskiew (odpluskwianiu) jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się dezynsekcją. Specjaliści pracujący w firmie Dezynfeusz zadbają o to, aby znaleźć wszystkie miejsca bytowania pluskiew – najczęściej są to ramy łóżek, materace, szczeliny ścian, zasłony oraz obrazy i lustra. Z naszej usługi zwalczania pluskiew mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Poznania oraz miast ościennych. Zapraszamy do kontaktu!

 

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Google

opinia-google

Google

opinia-google-2
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.