Osuszanie budynków Zabrze

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Zabrze

Mieszkańcu Zabrza firma Dezynfeusz kieruje dziś ofertę osuszania budynków właśnie w Twoim mieście! Dlatego jeżeli jesteś jedną z tych osób, która walczy z wilgocią lub zalaniem bądź chcesz zlikwidować wilgoć z podmokłego budynku koniecznie się z nami skontaktuj! Na pewno pomożemy!

Kilka słów o samym problemie wilgoci i zalań! Gdyż to przez nie są wasze problemy!

Wiadomo zarówno wilgoć i zalanie wiąże się z nadmiarem wody w otoczeniu. Takie przyczyny jak przekroczenie norm wilgoci, nadmierne opady deszczu powodują, że powstają nasze problemy. Niestety, sama wilgoć nie jest tak dużym problemem jak związane z nią konsekwencje, które towarzyszą w złym osuszaniu lub też braku usuwaniu jej myśląc, że sama zejdzie.

Takimi konsekwencjami są:

  • osłabienie konstrukcji technicznej budynku,
  • pojawienie się oraz rozprzestrzenianie grzyba i pleśni, 
  • najważniejsze dla Ciebie czyli pogarsza się Twój stan zdrowia, spada Twoja odporność.

Nie zwlekaj – zadbaj o swoją przyszłość już dziś! My zlikwidujemy Twój problem w mgnieniu oka, a Ty znów będziesz cieszyć się suchym budynkiem!

Zapytasz kim jesteśmy?

Nazywamy się Dezynfeusz. Jesteśmy firmą, która oferuje usługi osuszania budynków naprawdę na szeroką skalę. Dzięki nabytemu doświadczeniu poszerzyliśmy swoją działalność o kolejne miasto jakim jest Zabrze. Na swoim wyposażeniu posiadamy najlepsze osuszacze, które zlikwidują wilgoć z każdego pomieszczenia oraz z każdej powierzchni. Nasza współpraca odbywa się zarówno z klientem indywidualnym oraz z firmami, likwidujemy wilgoć nie tylko z małych pomieszczeń tj. mieszkania domy jednorodzinne lub lokali; usuwamy wilgoć na szeroką skalę czyli z całych budynków, starych podmokłych domów/bloków, kamienic. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Kiedy przyjeżdżamy do klienta robimy rozpoznanie i dobieramy ilość sprzętu do sytuacji. Tak aby nasza praca była 100% skuteczna i trwała jak najkrócej. Dla Nas liczy się Twój czas i satysfakcja!

UWAGA! W dobie pandemii koronawirusa pracujemy w ograniczonych zespołach dwuosobowych. Zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa, pracujemy w specjalistycznych strojach. Kiedy skończymy pracę przeprowadzamy ozonowanie, które likwiduje wirusy oraz bakterie z otoczenia.

Postaw na Dezynfeusza na pewno nie pożałujesz! Zadzwoń i zamówisz wizytę! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i dojedziemy do każdego zakątka Zabrza!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice