Osuszanie budynków Dąbrowa Górnicza

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Dąbrowa Górnicza

Mieszkasz w Dąbrowie Górniczej? Szukasz firmy, która pomoże Ci w rozwiązaniu problemu wilgoci i zalania budynku, pomieszczenia, domu, a może biura? Budujesz dom i chcesz aby wszystko zmieściło się w terminie? Chcesz wreszcie odzyskać suche i czyste mieszkanie, aby móc na nowo do niego wrócić?

Jeżeli odpowiedziałeś na jedno z pytań TAK – koniecznie skontaktuj się z Nami – DEZYNFEUSZ!

Jesteśmy firma Dezynfeusz, która od lat pracuje w dziedzinie osuszania budynków i lokali użytkowych na terenie całej Polski. Dzięki  zdobytemu zaufaniu klientów oraz chęci pomocy każdemu rodakowi, który znajduje się w potrzebie podnosimy kwalifikacje swoich fachowców. Chcemy nieść jeszcze większą satysfakcję wśród klientów i zyskać ich jeszcze więcej. Pracujemy na najnowszym sprzęcie – osuszaczach, natomiast ilość tych osuszaczy dobieramy do wielkości pomieszczeń i zaistniałej sytuacji. Dzięki obszernej kadrze możemy pozwolić sobie na współpracę z klientem indywidualnym oraz z firmami. Podczas pracy przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny, tak abyś Ty jako klient czuł się bezpiecznie.

Skoro nas poznałeś to kilka słów o samej wilgoci i zalaniu.

Wilgoć i zalanie są przyczyną wielu przykrych następstw. Zalicza się do nich ulewne deszcze, powódź, awarie zaworów, kaloryferów i rur, mostki termiczne, brak izolacji cieplnej budynku, niedokończenie budowy i pozostawienie budynku w stanie surowym otwartym. Te wszystkie przyczyny powodują, że nasz problem powstaje w mgnieniu oka. Natomiast My jako firma specjalistyczna jesteśmy w stanie skutecznie ten problem zlikwidować, a nie tylko zamaskować!

Pamiętaj, że źle osuszone pomieszczenie, źle zlikwidowana wilgoć prowadzą do kolejnych następstw i problemów. Tymi konsekwencjami są:

  • osłabienie konstrukcji technicznej budynku,
  • pojawienie się grzyba i pleśni,
  • osłabienie Twojego stanu zdrowia, opóźnienie prac,
  • opóźnienia w pracach i kary umowne.

Nie marnuj czasu i nie zwlekaj dłużej! Wybierz mądrze, zacznij współpracę z Dezynfeuszem!

WAŻNY KOMUNIKAT! W dobie pandemii koronawirusa wychodzimy na przeciw swoim klientom. Przestrzegamy zasad sanepidu, pracujemy w specjalnych strojach, w ograniczonych zespołach dwuosobowych. Kiedy skończymy pracę wykonujemy ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie. 100% bezpieczeństwo i 100% skuteczność!

Dezynfeusz działa na korzyść klienta. Pomagając Tobie, zyskujemy zadowolonego klienta, oraz satysfakcje z kolejnych sukcesów jakimi są suche, czyste, a przede wszystkim bezpieczne budynki!

Pracujemy na terenie całej Dąbrowy Górniczej! Zadzwoń!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice