Osuszanie budynków Oświęcim

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Oświęcim

Mieszkasz w Oświęcimiu? Może prowadzisz firmę i potrzebujesz kogoś kto fachowo osuszy stary budynek? Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc! Dezynfeusz firma numer 1 w temacie osuszania i likwidacji wilgoci z podmokłych i zwilgotniałych budynków!

Wilgoć i zalanie prowadzi w konsekwencjach do poważnych w skutkach kolejnych problemów. Przekroczenie norm wilgoci osłabia konstrukcję techniczną budynku, na ścianach wychodzi grzyb i pleśń, która bezlitośnie rozprzestrzenia się na kolejnych ścianach i sufitach. W ostateczności pogarsza się nasz stan zdrowia, podupada nasza kondycja psychiczna, a my wydajemy kolejne pieniądze na walkę z problemem. 

Dlatego warto pamiętać o szybkiej reakcji w sytuacjach kiedy dochodzi do zalania lub wilgoci w pomieszczeniu, a co najważniejsze kontroli takich pomieszczeń aby nie doprowadzić do wytworzenia się kolejnych problemów, które są kosztowne i czasochłonne w usunięciu. 

Dezynfeusz usuwamy nawet najgorszy problem!

Kilka słów o nas samych! Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem pracy w dziedzinie osuszania i likwidacji zalań lub wilgoci. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje dzięki czemu ciągle poszerzamy swoje siedziby w nowych miastach Polski. Dzisiaj swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Oświęcimia pomożemy każdemu kto znajdzie się w potrzebie. Pracujemy tylko i wyłącznie na najnowszym sprzęcie, a jego ilość dobieramy do wielkości problemu. Przeprowadzamy osuszanie i likwidujemy problem nawet w dobę od powstania problemu, ale także usuwamy problem ze starych opuszczonych budynków, kamienic, które na przestrzeni last były zalane lub podmokłe. Dla naszej kadry nie ma rzeczy niemożliwych. Przestrzegamy wszelkich zasad BHP.

Warto nam zaufać jak zrobiło to tysiące naszych rodaków, którzy dziś cieszą się suchym i ciepłym mieszkaniem.

Dezynfeusz jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wystarczy tylko, ze zadzwonisz!

Ważny komunikat! 

W czasach pandemii koronawirusa wychodzimy na przeciw naszym klientom i dodatkowo usuwamy problem wirusów i bakterii z otoczenia czyli przeprowadzamy ozonowanie. Nasze zespoły ograniczone są do grup dwuosobowych, które pracują w najwyższym rygorze sanepidarnym i specjalistycznych ubraniach. Wszystko dla Twojego oraz naszego bezpieczeństwa!

Dezynfeusz! Jedyna odpowiedź na wilgoć i zalanie!

 

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. Zobacz jaki prezent daliśmy potrzebującej rodzinie.

Nasz artykuł o jednym z najniebezpieczniejszych grzybów na stronie National Geographic Polska: Niebezpieczny grzyb domowy - Serpula lacrymans

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.