Osuszanie budynków Nowy Sącz

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Nowy Sącz

Mieszkasz w Nowym Sączu? Borykasz się z problemem wilgoci i zalania? Chciałbyś usunąć go z mieszkania, biura? Może szukasz firmy, która ratuje stare podmokłe i zawilgocone budynki? Nie szukaj dalej! Dobrze trafiłeś – Dezynfeusz! Firma, która specjalizuje się z fachowym i skutecznym usuwaniu problemów właśnie tego typu.

Dezynfeusz kim jesteśmy i dlaczego warto Nas wybrać?

Działamy na Polskim rynku wiele lat, nabierając doświadczenia poszerzaliśmy i szkoliliśmy swoją kadrę w dziedzinie osuszania. Dzięki temu mogliśmy także powiększyć swoje siedziby na całą Polskę również na województwo małopolskie, a dziś kierujemy swoją ofertę do mieszkańców Nowego Sącza. Pracujemy na najnowszym sprzęcie, i zawsze dobieramy jego ilość do zastanej sytuacji. Wszystkie działania przeprowadzamy tak, aby nasza praca była skuteczna, a czas pracy w miarę jak najkrótszy. Nasza kadra specjalizuje się i usuwa problem zalania i wilgoci nawet z najtrudniejszych miejsc. Przestrzegamy zasada BHP.

Dlaczego należy usuwać wilgoć i zalanie?

Otóż nie likwidowanie problemu prowadzi do stworzenia dużo gorszego w konsekwencjach następnego problemu. Z pozoru łagodnie wyglądające zalanie lub wilgoć mogą sprawić, że po jakimś czasie na ścianach wytworzy się pleśń i grzyb i będzie się rozprzestrzeniał. Dodatkowo osłabia się konstrukcja techniczna budynku. Ostatnią konsekwencją jest pogorszenie się Twojego stanu zdrowia. Dlatego zawsze zanim zbagatelizujesz problem zastanów się czy chcesz, aby przerodził się on w następny. Każdy problem wiąże się wydatkami dlatego jeżeli można sprawnie i skutecznie usunąć jeden nie trzeba doprowadzić do kolejnych.

Dezynfeusz współpracuje z klientem indywidualnym, a także współpracujemy z firmami. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz pozycje usuwania wilgoci z pomieszczenia, lokalu, biura, a także likwidację problemu z całego budynku. Dla naszej firmy usunięcie problemu z podmokłych, zgrzybiałych starych budynków to żaden problem.

Ważny komunikat! W czasach obecnie panującej pandemii koronawirusa, oprócz usuwania problemu wykonujemy dodatkowo ozonowanie. Proces ten polega na usuwaniu wirusów i bakterii z otoczenia. Nasze zespoły pracownicze zostały ograniczone do grup dwuosobowych, które pracują w specjalistycznych ubraniach. Wszystko tak, byś czuł się bezpiecznie.

Przekonaliśmy Cię? Super nie zwlekaj koniecznie się z nami skontaktuj – nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice