Ozonowanie PomieszczeŃ i MIESZKAŃ

Idealny sposób na bakterie, grzyby, wirusy i brzydkie zapachy.
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Ozonowanie pomieszczeń na Śląsku (KATOWICe, SOSNOWIEC, GLIWICe, CZĘSTOCHOWA), w Poznaniu, w Łodzi i we Wrocławiu

Przykre zapachy, grzyby i niewidoczne dla oka mikroorganizmy koniecznie trzeba usuwać z naszego otoczenia. Twój komfort i bezpieczeństwo są najważniejsze. Dlatego najlepszym, najskuteczniejszym i najbardziej wydajnym sposobem będzie ozonowanie pomieszczeń.

Świadczymy usługi ozonowania pomieszczeń w Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach, Częstochowie, Zabrzu i wszelkich innych miastach województw małopolskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego i śląskiego.

WYKORZYSTANIE

Ozon ma mnóstwo wspaniałych właściwości! Możesz go zastosować w swoim domu, w samochodzie, w magazynach czy spiżarniach! Jest bezwzględny i maksymalnie skuteczny w walce z wirusami, bakteriami i grzybami! Wreszcie w łatwy sposób zaprowadzisz sterylną czystość i higienę!

KORZYŚCI

Jest ich całe mnóstwo! Zobacz:

  • szybka i skuteczna eliminacja bakterii, wirusów i zarazków
  • przyjemny, naturalny zapach
  • likwidacja trudnych zapachów (np. farba, oleje, środki chemiczne, kanalizacja)
  • odgrzybianie i dezynfekowanie (np. klimatyzacji, pomieszczeń)
  • higieniczna czystość i bezpieczeństwo!
  • ozon dociera nawet w najmniejsze zakamarki!

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ

Już tysiące osób ze Śląska, z Poznania, Łodzi i Wrocławia skorzystało z ozonowania i teraz cieszy się pięknym zapachem, czystością i bezpieczeństwem! To wspaniałe uczucie! Ty również możesz pozbyć się kłopotliwych zapachów, grzybów czy bakterii dzięki ozonowaniu. Wystarczy, że zadzwonisz do naszych ekspertów, a oni ustalą najlepszy plan działania. Otrzymasz gwarancję 100% satysfakcji! Zagwarantujemy Ci pełną dyskrecję, dzięki temu nikt o niczym się nie dowie! A w dodatku sam wybierzesz termin, najwygodniejszy dla siebie!

Od razu zadzwoń lub napisz! Mamy dla Ciebie wyjątkową i bardzo korzystną ofertę!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Google

opinia-google

Google

opinia-google-2
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.