ZWALCZANIE PLUSKIEW

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się pluskiew? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Jaki jest zapach pluskiew? Czym pachną pluskwy?

Pluskwy to insekty, które wywołują wiele nieprzyjemnych skojarzeń związanych z infestacją w domu. Są to małe, płaskie i brunatne owady, które żywią się krwią ludzką i innych ssaków. Mimo że pluskwy nie mają charakterystycznego zapachu, który łatwo można zidentyfikować, w przypadku dużych infestacji mogą wydzielać nieprzyjemny zapach, który niektórzy ludzie porównują do zapachu zgniłych malin.

Nie jest to jednak niezawodny wskaźnik obecności pluskiew, ponieważ zapach ten może być również wywołany przez wiele innych czynników, takich jak wilgoć, grzyby, pleśń czy zwierzęta. Dlatego też, jeśli podejrzewasz obecność pluskiew w swoim domu, zwróć uwagę na inne objawy, takie jak ślady ugryzień na ciele, ślady krwi, obecność małych, brązowych insektów, a także ciemne plamy na ścianach lub materacach, które mogą być ich kałem.

Jaki zapach odstrasza pluskwy?

Pluskwy są odporne na wiele zapachów, jednakże niektóre mogą je odstraszać. Oto kilka zapachów, których pluskwy nie lubią:

Olejek eukaliptusowy i olejek lawendowy są zwykle stosowane w celu odstraszenia owadów, w tym pluskiew. Goździki również są znane z właściwości odstraszających owady.

Ziemia okrzemkowa jest naturalnym produktem pochodzenia mineralnego, który składa się z drobnych cząstek krzemionki, pochodzącej z okrzemek. Może być stosowana w celu zwalczania różnych szkodników, w tym pluskiew.

Ziemia okrzemkowa?

Ziemia okrzemkowa działa poprzez uszkadzanie egzoszkieletu pluskiew, co prowadzi do ich odwodnienia i śmierci. Ponieważ jest to produkt naturalny, nie jest toksyczny dla ludzi ani zwierząt, co czyni go bardziej bezpiecznym w stosunku do niektórych innych środków chemicznych stosowanych do zwalczania pluskiew.

Jednakże, ważne jest, aby pamiętać, że ziemia okrzemkowa jest skuteczna tylko wtedy, gdy jest bezpośrednio na pluskwach lub w ich pobliżu, ponieważ działa mechanicznie. Jeśli pluskwy są już rozprzestrzenione w całym pomieszczeniu, ziemia okrzemkowa będzie nieskuteczna i będzie wymagać użycia innych środków do zwalczania szkodników.

Jeśli zdecydujesz się na użycie ziemi okrzemkowej, pamiętaj, że należy zachować ostrożność podczas jej stosowania, aby nie wdychać pyłu. Można ją aplikować na powierzchniach, na których pluskwy się pojawiają, takich jak podłogi, dywany, tapicerki, itp. i pozostawić na kilka dni, a następnie dokładnie odkurzyć.

Inne rzeczy uważane za te które są odstraszające to mydło, puder dla niemowląt, alkohol, wazelina, Herbata z czarnego orzecha włoskiego, czy liście mięty pieprzowej.

Niestety, żadna z tych metod nie jest metodą która skutecznie wyeliminuje gniazda i larwy pluskiew. Jedyna skuteczna metoda polega na rozpropagowaniu środka działającego na zasadzie mikrokapsułek równomiernie w miejscach zaistnienia insektów i powtórzenie wizyt w okresach 10-14 dni od siebie.

Jeżeli chcesz skutecznie zwalczyć pluskwy z gwarancją, zadzwoń teraz:

732 081 245 – OD 7:00 DO 21:00 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU I OD 7:00 DO 17:00 W SOBOTĘ I NIEDZIELĘ!

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

Oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.